اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

سه شنبه 24 مرداد 1402

پایتون را رایگان آموزش ببینید

برنامه « شبکه ماه» با آموزش پایتون هر روز ساعت 18 از شبکه آموزش مهمان خانه های ایرانی است.

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما، مدرس برنامه نویسی پایتون در برنامه «شبکه ماه» گفت: به عقیده بسیاری از صاحبنظران و صاحبان کسب و کارهای بزرگ دنیا در سال های آتی آشنایی نداشتن با برنامه‌نویسی و توانمندی در این حوزه نوعی بی سوادی محسوب می شود.جلالی استاد دانشگاه ،فارغ‌التحصیل دکتری مهندسی صنایع از دانشگاه امیرکبیر، پژوهشگر پسادکتری دانشگاه پلی‌تکنیک مونیخ و دانشگاه بیرکبک لندن، مدیر ده‌ها پروژه نرم‌افزاری و مدرس دانشگاه در حوزه هوش مصنوعی و علم داده در حال حاضر مدرس برنامه نویسی پایتون در برنامه «شبکه ماه» است که از ابتدای تابستان از شبکه آموزش پخش می شود.وی با اشاره به گروه سنی مخاطبان این برنامه تصریح کرد: مخاطبان اصلی دوره آموزشی پایتون دانش‌آموزان دبیرستان و به خصوص دوره متوسطه دوم هستند. اما این دوره حتی برای دانشجویان به خصوص دانشجویان رشته‌های غیرمهندسی قابل استفاده است. با توجه به طراحی ساده دوره، این دوره برای همه علاقمندان به برنامه‌نویسی قابل استفاده است.
جلالی در خصوص اهمیت آموزش پایتون بیان داشت: به عقیده بسیاری از صاحبنظران و صاحبان کسب و کارهای بزرگ دنیا در سال های آتی عدم آشنایی با برنامه‌نویسی و توانمندی در این حوزه نوعی بی سوادی محسوب می شود!همچنین فرصت‌های شغلی فراوان با درآمدهای عالی در این حوزه وجود دارد که ارزش این مهارت را دو چندان می کند.
وی با بیان سطح آموزش پایتون از شبکه آموزش، گفت: برای یادگیری پایتون در کنار شبکه آموزش هیچ پیش‌نیاز خاصی لازم نیست. دانش ریاضی در حد دوره متوسطه اول و کمی دقت و تمرکز کافی است. دانش آموزان در این دوره با پایتون در سطح مقدماتی و متوسط آشنا خواهند شد. اما همه نیازمندی‌ها برای ادامه این مهارت به شکل خودآموز با تمرین و دنبال کردن منابع موجود در اینترنت را نیز فرا خواهند گرفت.دانشجویان بعد از اتمام دروس شما می‌توانند کار مرتبط پیدا کنند یا خیر چه نوع شغلی و درآمد شان به طور میانگین چقدر خواهد بود
جلالی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این دوره برای دانش‌آموزان دبیرستانی طراحی شده، و این دانش‌آموزان نیز مشغول به تحصیل هستند، اینکه بگوییم بعد از این دوره شاغل خواهند شد، چندانی منطقی به نظر نمی‌رسد. اما این دوره برای شروع یک شغل آزادکاری (فریلنسری) آماتوری و افزایش تجربه با انجام طرح های بیش تر کفایت می‌کند.
برنامه « شبکه ماه» با آموزش پایتون هر روز ساعت 18 از شبکه آموزش مهمان خانه های ایرانی است.

دسته بندی:

آخرین اخبار

نواخته شدن زنگ مدرسه از شبکه آموزش سیما آغاز ماه مهر آغاز سال تحصیلی وبهار علم و دانش مبارکباد «گوی طلایی» در دست شبکه آموزش سیما انعقاد تفاهم‌نامه وزارت آموزش و پرورش و شبکه آموزش درباره بازماندگان ار تحصیل مداحی و خاطره گویی 70 مداح اصیل خوان و پیش کسوت در برنامه رسم اهل ادب اعطای کمک هزینه سفر به کربلا در برنامه «با کربلا» ساختار متفاوت «با کربلا» با دیگر برنامه های مناسبتی بررسی حال‌و‌هوای یک شبکه تلویزیونی آموزش سلامت از دریچه نگاه «دکتر سلام» بازدید مدیر شبکه آموزش از پشت صحنه برنامه "سوادیاران" پوستر دومین رویداد ملی ستاپ «سکوی تحول آموزش و پرورش»رونمایی شد/ حمایت از استارت آپ های تربیتی آموزشی تا سقف 10 میلیارد تومان عوامل برنامه «دکترسلام» روی خط 162 برنامه شیرازه در برنامه «پرسشگر»شبکه آموزش بررسی می شود پایتون را رایگان آموزش ببینید این هفته در دکتر سلام چه می گذرد؟! در گفت‌وگوی «جام‌جم» با تهیه‌کننده برنامه محرمی شبکه آموزش مطرح شد فرهنگسازی «با کربلا» «نوای عاشقی» در شبکه آموزش می پیچد اعلام ویژه برنامه های محرم شبکه آموزش رونمایی از لوگو جدید شبکه آموزش همزمان با روزمباهله «شبکه ماه» شبکه آموزش در روزهای تابستان بهمن صبور: وزیر اقتصاد باید برای مشکل کمبود دارو در کشور پاسخگو باشد معاون سیما با تاکید بر ضرورت مهارت آموزی: «شبکه ماه» مکمل آموزش دانش آموزان است مهر محمدی: عدالت چیزی جز تامین فرصت‌های یادگیری کیفی برای آحاد دانش‌آموزان نیست در گفت‌وگوی «قاب‌کوچک» با علی عبدالعالی، مدیر شبکه آموزش مطرح شد نگاهی به چالش های حوزه بهداشت و درمان با “پرسشگر حوزه سلامت “ پخش دعای عرفه از شبکه آموزش سیما آغاز به کار مدرسه تلویزیونی مهارت مدیر تولید و فنی شبکه آموزش سیما منصوب شد حسینی: جبران کمبود معلم در مناطق مختلف کشور باید روش بومی‌گزینی انجام شود بررسی برنامه هفتم توسعه و نظام آموزشی در «پرسشگر» برای تحقق عدالت آموزشی صورت گرفت؛ همکاری شبکه آموزش و سازمان مدارس الگوی صالح چالش برنامه «پرسشگر» شبکه آموزش چه بود؟ خبرهای خوبی در راه است. در راستای مهارت آموزی، اشتغال زایی و عدالت آموزشی؛ تفاهم‌نامه «راه اندازی مدرسه تابستانه» امضاء شد اگر آموزش و پرورش توسط رئیس جمهور مورد مواخذه قرار بگیرد تحول به وجود خواهد آمد بررسی چالشهای تحول محتوای آموزشی  در «پرسشگر» ویژه برنامه‌های شبکه آموزش در سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد ساخت سریال جدید تلویزیونی برای پیشگیری از بی‌سوادی رفیعی مشاور پخش و تامین برنامه شبکه آموزش شد یک انتصاب در شبکه آموزش 🔶 جدول پخش برنامه آمادگی آزمون متوسطه اول در مدرسه تلویزیونی ایران همكاري شبكه آموزش و دادگستري چالش های پیش روی وزیر جدید آموزش و پرورش در برنامه «پرسشگر» بهار کتاب ۳۴| مدیر شبکه آموزش سیما در گفت‌و‌گو با آنا: انقلابی بزرگ در راستای عدالت آموزشی بزرگداشت روز معلم در شبکه آموزش سیما مدرسه تلویزیونی سوخت «از دولت قرآن» ویژه برنامه شب های قدر شبکه آموزش مدیر تامین برنامه شبکه آموزش سیما منصوب شد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها