اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

شنبه 17 تیر 1402

بهمن صبور: وزیر اقتصاد باید برای مشکل کمبود دارو در کشور پاسخگو باشد

نائب رئیس انجمن داروسازان تهران خاطرنشان کرد: یکی از بزرگترین مشکلات حوزه دارو دخالت نهادهای متعدد است. در این برنامه باید وزیر اقتصاد و آقای سیاح حضور داشتند و به مردم پاسخگو بودند.


به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما، برنامه «پرسشگر» با محوریت آموزش های عمومی در حوزه درمان و سلامت پنج شنبه 14 تیرماه ساعت 21 روی آنتن شبکه آموزش رفت. 
غلامرضا رضوانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و بهمن صبور، نائب رئیس انجمن داروسازان تهران به صورت حضوری، همچنین دکتر عبدالله زاده ، عضو هیئت مدیره سندیکای توزیع کنندگان صنایع داروی انسانی و مرتضی خیرآبادی عضو هیات مدیره سندیکای صاحبان داروهای انسانی به صورت تلفنی در این برنامه به بحث و گفتگو پرداختند.
در ابتدای این بحث دکتر عبدالله زاده تاکید کرد: هزینه تولید دارو متاثر بر تورم کلی حاکم بر اقتصاد کشور است و مشکل تنها کمبود ارز در این حوزه نیست.
وی با اشاره به کمبود دارو گفت: برای کمبودها باید پیش بینی درستی داشته باشیم و اینکه ما منتظر کمبود دارو در داروخانه ها باشیم و سپس تصمیم بگیریم اشتباه است. او درباره وضعیت انبارهای ذخیره دارو اشاره داشت که برای 40 روز داروی ذخیره شده داریم و به طور کلی وضعیت ذخیره چندان مناسب نیست.
در ادامه این برنامه بهمن صبور ، نائب رئیس انجمن داروسازان تهران خاطرنشان کرد: یکی از بزرگترین مشکلات حوزه دارو دخالت نهادهای متعدد است . 
وی اشاره کرد:در این برنامه باید وزیر اقتصاد و آقای سیاح حضور داشتند و به مردم پاسخ گو بودند. چرا که تصمیم های این افراد باعث بروز چنین مشکلاتی در حوزه دارو شده است . 
بهمن صبور افزود: یکی از مشکلات مهم ما در این حوزه این است که هماهنگی بین نهادهای مختلف دخیل در حوزه دارو وجود ندارد و نمونه اش را می توان در مورد طرح دارویار مشاهده کرد.

دسته بندی:

آخرین اخبار

«با کربلا» روایتگر قصه هیئت‌های دانش آموزی فصل جدید دکتر سلام متفاوت تر از قبل به قاب تلویزیون می‌آید سروده‌های نوشاعران را به صورت کتاب منتشر می‌کنیم/ تلاش‌ برای ارتقای سطح سلیقه مردم در «تار و ترنج» اعلام ویژه برنامه های ماه محرم شبکه آموزش سیما «تار و ترنج» نگاهی ویژه به پاسداشت زبان و ادبیات فارسی راه اندازی دوره تحکیم نهضت سوادآموزی به کمک شبکه آموزش رئیس سازمان نهضت سوادآموزی و مدیر کل آموزش قوه قضائیه در «مثبت آموزش» بعد از ۱۷ سال هنوز به هدف اصلی برای شناخت ایران زیبا نرسیده‌ام توانمندی های ایران در پرورش دام و طیور «بیا بریم سفر» از شبکه آموزش تولید برنامه های فاخر در حوزه آموزش و پرورش دانش آموزان آموزش انتخاب درست در «دوربین ۷» و «مثبت آموزش» «تشییع بزرگ» در شبکه آموزش سیما مشاور وزیر آموزش و پرورش در«مثبت آموزش» سرپرست شبکه آموزش سیما منصوب شد «مثبت آموزش» به سوالات دانش آموزان پاسخ می دهد امتداد مهارت آموزی با مشارکت فنی و حرفه‌ای در شبکه آموزش سیما معلم ها و فعالین در حوزه آموزش صاحبان اصلی شبکه آموزش سیما هستند اهمیت ویژه به پاسداشت زبان و ادبیات فارسی در شبکه آموزش تغییر نام «مثبت آموزش» به «استودیو معلم»/ سیروس همتی مجری شد تولید برنامه ها و مستندهای بخش كشاورزی با مشارکت مردم پویش «معلم خوب من» در شبکه آموزش بزرگداشت مقام معلم در شبکه آموزش با «مثبت آموزش» به روز باشید چگونگی مواجهه با تله های ذهنی؛ درسی متفاوت در «مدرسه جنگلی» همسفر دانش آموز راسل و آقای پندلتون در شبکه آموزش سیما داستان های پدینگتون را در شبکه آموزش سیما ببینید داستان های مدرسه و قصه های مجید از شبکه آموزش سیما برنامه های عیدانه شبکه آموزش آقا مرتضی به شبکه آموزش آمد انتصاب سرپرست گروه مهارت های تخصصی شبکه آموزش سیما انتصاب سرپرست شبکه آموزش بهار در بهار همراه با شبکه آموزش سیما روایت رمان های مطرح در«قصه شب» مستندهای جذاب و دیده نشده از شبکه آموزش سیما اعلام ویژه برنامه های روز پدر در شبکه آموزش سوباسا اوزارا میهمان برنامه و اما امروز شد! استعدادیابی کودکان و نوجوانان از اهمیت بالایی برخوردار است بازخوانی حماسه ماندگار 9 دی در شبکه آموزش سیما انتصاب مسئول روابط عمومی شبکه آموزش مدیر پخش شبکه آموزش سیما منصوب شد جشن شب یلدا در شبکه آموزش «باشگاه امید» راه اندازی شد/اعلام جزییات المپیاد سواد رسانه ای آموزش گریل تا ملیله سازی در«شبکه ماه» پر بازیگر ترین سریال کودک و نوجوان در مرحله تولید حذف‌کردن موضوعات کتاب درسی‌ راه‌حل خروج از حافظه‌محوری نیست ‌آزمون سنجش ملی امسال برای دانش‌آموزان پایه‌‌ ششم و نُهم برگزار می‌شود پیگیری«پرسشگر» از برنامه های آموزشی در راستای مدرسه قوی «گیومه» ای در عدالت آموزشی پیشنهاد مجری صداوسیما به رئیس جمهور: ابتدای جلسات هیئت دولت را هر روز به یک معلم اختصاص دهید و به همراه وزرا به احترامش بایستید!

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها