اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

یک شنبه 26 شهریور 1402

مسابقه گوی طلایی

برنامه «گوي طلايي» با محوريت سنجش اطلاعات عمومي، در فصل اول در ٥2 قسمت به روي آنتن شبكه آموزش مي رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما،علیعبدالعالي مدیر شبكه آموزش با همراهي مديران و مسئولان شبكه، از محل استوديو مسابقه تلويزيوني «گوي طلايي» بازديد كرد.

در حاشیه این بازدید، علی عبدالعالی، مدیر شبکه آموزش گفت: در دنیای امروز آموزش بدون بازی،مانند آشپزخانه بدون آشپز یا پنجاه بدون پنچ است. نسل امروزنمی آموزد الا در بستر هیجان، بازی و مسابقه و در یک کلام بازی وارسازی، که مسابقه «گوی طلایی» با یک تهیه کننده کاربلد و مجری نمکین، همین وظیفه را بر عهده دارد.

عبدالعالی افزود: با این برنامه، ساعاتی خوش را در کنار خانواده مهمان شبکه آموزش می شویم . با خنده ، شادی و هیجان با هم آموزش می بینیم.

وی بیان داشت: در ضمن گرافیک و مکانیزم «گوی طلایی» حکایت فناورانه و جذابی دارد که به زودی شاهد آن خواهیم بود.

در ادامه،سلیم ثنایی،تهیه کننده برنامه «گوی طلایی» در توضیح این مسابقه گفت: این مسابقه در هر قسمت ٦ شركت كننده در دو گروه سه نفره دارد كه يك نفر به مرحله بعد راه پيدا می کند. در مرحله مقدماتي ٤٢ مسابقه برگزار مي شود و ٤٢ نفر به مرحله نيمه نهايي راه پيدا مي کنند و در هفت گروه ٦ نفره به رقابت می پردازند.

وی افزود: در نهايت از گروه ها ٧ نفر برتر به اضافه ٥ نفر كه بيشترين امتياز را داشته باشند (جمعا ١٢ نفر) به مرحله نهايي راه پيدا مي كنند و در يك مسابقه ١٢ نفره در چهار گروه سه نفر رقابت مي كنند و در نهايت يك نفر به عنوان برنده اعلام می شود.

ثنایی اشاره کرد: به نفر اول مسابقه نهايي يك گوي طلا جايزه داده مي شود، ولي در هر مسابقه هم، نفر برنده مي تواند از صفر تا ٩٠ ميليون تومان برنده شود.

این تهیه کننده خاطرنشان کرد: اين مسابقه در گروه مهارت هاي تخصصی وعمومي شبكه آموزش تولید شده و پخش آن از مهرماه آغاز می شود.

ثنایی ضمن اشاره به اینکه اجرای این برنامه را سروش جمشيدي برعهده دارد، تصریح کرد: مسابقه«گوی طلایی» محدوديت سني نداره و همه كساني كه اطلاعات عمومي مناسبي دارند مي توانند در آن شركت كنند.

 

دسته بندی:

آخرین اخبار

سروده‌های نوشاعران را به صورت کتاب منتشر می‌کنیم/ تلاش‌ برای ارتقای سطح سلیقه مردم در «تار و ترنج» اعلام ویژه برنامه های ماه محرم شبکه آموزش سیما «تار و ترنج» نگاهی ویژه به پاسداشت زبان و ادبیات فارسی راه اندازی دوره تحکیم نهضت سوادآموزی به کمک شبکه آموزش رئیس سازمان نهضت سوادآموزی و مدیر کل آموزش قوه قضائیه در «مثبت آموزش» بعد از ۱۷ سال هنوز به هدف اصلی برای شناخت ایران زیبا نرسیده‌ام توانمندی های ایران در پرورش دام و طیور «بیا بریم سفر» از شبکه آموزش تولید برنامه های فاخر در حوزه آموزش و پرورش دانش آموزان آموزش انتخاب درست در «دوربین ۷» و «مثبت آموزش» «تشییع بزرگ» در شبکه آموزش سیما مشاور وزیر آموزش و پرورش در«مثبت آموزش» سرپرست شبکه آموزش سیما منصوب شد «مثبت آموزش» به سوالات دانش آموزان پاسخ می دهد امتداد مهارت آموزی با مشارکت فنی و حرفه‌ای در شبکه آموزش سیما معلم ها و فعالین در حوزه آموزش صاحبان اصلی شبکه آموزش سیما هستند اهمیت ویژه به پاسداشت زبان و ادبیات فارسی در شبکه آموزش تغییر نام «مثبت آموزش» به «استودیو معلم»/ سیروس همتی مجری شد تولید برنامه ها و مستندهای بخش كشاورزی با مشارکت مردم پویش «معلم خوب من» در شبکه آموزش بزرگداشت مقام معلم در شبکه آموزش با «مثبت آموزش» به روز باشید چگونگی مواجهه با تله های ذهنی؛ درسی متفاوت در «مدرسه جنگلی» همسفر دانش آموز راسل و آقای پندلتون در شبکه آموزش سیما داستان های پدینگتون را در شبکه آموزش سیما ببینید داستان های مدرسه و قصه های مجید از شبکه آموزش سیما برنامه های عیدانه شبکه آموزش آقا مرتضی به شبکه آموزش آمد انتصاب سرپرست گروه مهارت های تخصصی شبکه آموزش سیما انتصاب سرپرست شبکه آموزش بهار در بهار همراه با شبکه آموزش سیما روایت رمان های مطرح در«قصه شب» مستندهای جذاب و دیده نشده از شبکه آموزش سیما اعلام ویژه برنامه های روز پدر در شبکه آموزش سوباسا اوزارا میهمان برنامه و اما امروز شد! استعدادیابی کودکان و نوجوانان از اهمیت بالایی برخوردار است بازخوانی حماسه ماندگار 9 دی در شبکه آموزش سیما انتصاب مسئول روابط عمومی شبکه آموزش مدیر پخش شبکه آموزش سیما منصوب شد جشن شب یلدا در شبکه آموزش «باشگاه امید» راه اندازی شد/اعلام جزییات المپیاد سواد رسانه ای آموزش گریل تا ملیله سازی در«شبکه ماه» پر بازیگر ترین سریال کودک و نوجوان در مرحله تولید حذف‌کردن موضوعات کتاب درسی‌ راه‌حل خروج از حافظه‌محوری نیست ‌آزمون سنجش ملی امسال برای دانش‌آموزان پایه‌‌ ششم و نُهم برگزار می‌شود پیگیری«پرسشگر» از برنامه های آموزشی در راستای مدرسه قوی «گیومه» ای در عدالت آموزشی پیشنهاد مجری صداوسیما به رئیس جمهور: ابتدای جلسات هیئت دولت را هر روز به یک معلم اختصاص دهید و به همراه وزرا به احترامش بایستید! در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ سریال «سوادیاران» نشانگر اهتمام رسانه‌ملی به بحث سوادآموزی آیام شهادت جانگداز بانوی سرور عالم حضرت فاطمه الزهرا (س)را تسلیت عرض مینماییم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها