اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

یک شنبه 26 شهریور 1402

«گوی طلایی» در دست شبکه آموزش سیما

برنامه «گوي طلايي» با محوريت سنجش اطلاعات عمومي، در فصل اول در ٥2 قسمت به روي آنتن شبكه آموزش مي رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما،علیعبدالعالي مدیر شبكه آموزش با همراهي مديران و مسئولان شبكه، از محل استوديو مسابقه تلويزيوني «گوي طلايي» بازديد كرد.

در حاشیه این بازدید، علی عبدالعالی، مدیر شبکه آموزش گفت: در دنیای امروز آموزش بدون بازی،مانند آشپزخانه بدون آشپز یا پنجاه بدون پنچ است. نسل امروزنمی آموزد الا در بستر هیجان، بازی و مسابقه و در یک کلام بازی وارسازی، که مسابقه «گوی طلایی» با یک تهیه کننده کاربلد و مجری نمکین، همین وظیفه را بر عهده دارد.

عبدالعالی افزود: با این برنامه، ساعاتی خوش را در کنار خانواده مهمان شبکه آموزش می شویم . با خنده ، شادی و هیجان با هم آموزش می بینیم.

وی بیان داشت: در ضمن گرافیک و مکانیزم «گوی طلایی» حکایت فناورانه و جذابی دارد که به زودی شاهد آن خواهیم بود.

در ادامه،سلیم ثنایی،تهیه کننده برنامه «گوی طلایی» در توضیح این مسابقه گفت: این مسابقه در هر قسمت ٦ شركت كننده در دو گروه سه نفره دارد كه يك نفر به مرحله بعد راه پيدا می کند. در مرحله مقدماتي ٤٢ مسابقه برگزار مي شود و ٤٢ نفر به مرحله نيمه نهايي راه پيدا مي کنند و در هفت گروه ٦ نفره به رقابت می پردازند.

وی افزود: در نهايت از گروه ها ٧ نفر برتر به اضافه ٥ نفر كه بيشترين امتياز را داشته باشند (جمعا ١٢ نفر) به مرحله نهايي راه پيدا مي كنند و در يك مسابقه ١٢ نفره در چهار گروه سه نفر رقابت مي كنند و در نهايت يك نفر به عنوان برنده اعلام می شود.

ثنایی اشاره کرد: به نفر اول مسابقه نهايي يك گوي طلا جايزه داده مي شود، ولي در هر مسابقه هم، نفر برنده مي تواند از صفر تا ٩٠ ميليون تومان برنده شود.

این تهیه کننده خاطرنشان کرد: اين مسابقه در گروه مهارت هاي تخصصی وعمومي شبكه آموزش تولید شده و پخش آن از مهرماه آغاز می شود.

ثنایی ضمن اشاره به اینکه اجرای این برنامه را سروش جمشيدي برعهده دارد، تصریح کرد: مسابقه«گوی طلایی» محدوديت سني نداره و همه كساني كه اطلاعات عمومي مناسبي دارند مي توانند در آن شركت كنند.

این تهیه کننده تاکید کرد: علاقه مندان در این مسابقه می توانند با ارسال پیامک به شماره تماس 09911002421 ثبت نام نمایند.

دسته بندی:

آخرین اخبار

نواخته شدن زنگ مدرسه از شبکه آموزش سیما آغاز ماه مهر آغاز سال تحصیلی وبهار علم و دانش مبارکباد «گوی طلایی» در دست شبکه آموزش سیما انعقاد تفاهم‌نامه وزارت آموزش و پرورش و شبکه آموزش درباره بازماندگان ار تحصیل مداحی و خاطره گویی 70 مداح اصیل خوان و پیش کسوت در برنامه رسم اهل ادب اعطای کمک هزینه سفر به کربلا در برنامه «با کربلا» ساختار متفاوت «با کربلا» با دیگر برنامه های مناسبتی بررسی حال‌و‌هوای یک شبکه تلویزیونی آموزش سلامت از دریچه نگاه «دکتر سلام» بازدید مدیر شبکه آموزش از پشت صحنه برنامه "سوادیاران" پوستر دومین رویداد ملی ستاپ «سکوی تحول آموزش و پرورش»رونمایی شد/ حمایت از استارت آپ های تربیتی آموزشی تا سقف 10 میلیارد تومان عوامل برنامه «دکترسلام» روی خط 162 برنامه شیرازه در برنامه «پرسشگر»شبکه آموزش بررسی می شود پایتون را رایگان آموزش ببینید این هفته در دکتر سلام چه می گذرد؟! در گفت‌وگوی «جام‌جم» با تهیه‌کننده برنامه محرمی شبکه آموزش مطرح شد فرهنگسازی «با کربلا» «نوای عاشقی» در شبکه آموزش می پیچد اعلام ویژه برنامه های محرم شبکه آموزش رونمایی از لوگو جدید شبکه آموزش همزمان با روزمباهله «شبکه ماه» شبکه آموزش در روزهای تابستان بهمن صبور: وزیر اقتصاد باید برای مشکل کمبود دارو در کشور پاسخگو باشد معاون سیما با تاکید بر ضرورت مهارت آموزی: «شبکه ماه» مکمل آموزش دانش آموزان است مهر محمدی: عدالت چیزی جز تامین فرصت‌های یادگیری کیفی برای آحاد دانش‌آموزان نیست در گفت‌وگوی «قاب‌کوچک» با علی عبدالعالی، مدیر شبکه آموزش مطرح شد نگاهی به چالش های حوزه بهداشت و درمان با “پرسشگر حوزه سلامت “ پخش دعای عرفه از شبکه آموزش سیما آغاز به کار مدرسه تلویزیونی مهارت مدیر تولید و فنی شبکه آموزش سیما منصوب شد حسینی: جبران کمبود معلم در مناطق مختلف کشور باید روش بومی‌گزینی انجام شود بررسی برنامه هفتم توسعه و نظام آموزشی در «پرسشگر» برای تحقق عدالت آموزشی صورت گرفت؛ همکاری شبکه آموزش و سازمان مدارس الگوی صالح چالش برنامه «پرسشگر» شبکه آموزش چه بود؟ خبرهای خوبی در راه است. در راستای مهارت آموزی، اشتغال زایی و عدالت آموزشی؛ تفاهم‌نامه «راه اندازی مدرسه تابستانه» امضاء شد اگر آموزش و پرورش توسط رئیس جمهور مورد مواخذه قرار بگیرد تحول به وجود خواهد آمد بررسی چالشهای تحول محتوای آموزشی  در «پرسشگر» ویژه برنامه‌های شبکه آموزش در سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد ساخت سریال جدید تلویزیونی برای پیشگیری از بی‌سوادی رفیعی مشاور پخش و تامین برنامه شبکه آموزش شد یک انتصاب در شبکه آموزش 🔶 جدول پخش برنامه آمادگی آزمون متوسطه اول در مدرسه تلویزیونی ایران همكاري شبكه آموزش و دادگستري چالش های پیش روی وزیر جدید آموزش و پرورش در برنامه «پرسشگر» بهار کتاب ۳۴| مدیر شبکه آموزش سیما در گفت‌و‌گو با آنا: انقلابی بزرگ در راستای عدالت آموزشی بزرگداشت روز معلم در شبکه آموزش سیما مدرسه تلویزیونی سوخت «از دولت قرآن» ویژه برنامه شب های قدر شبکه آموزش مدیر تامین برنامه شبکه آموزش سیما منصوب شد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها