امروز پنج شنبه  6 ارديبهشت 1397
تعداد بازدید : 289 - تاریخ خبر : 1396/02/20 - 01:04
سری جدید«طرح،رنگ،نقاشی» تولید می شود

برنامه «طرح،رنگ،طرح» با موضوعات کلی و رویکرد متنوع در دست تولید است و از خرداد ماه راهی آنتن می شود.به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما، سری جدید برنامه «طرح،رنگ،نقاشی» با رویکرد تقویت حواس پنجگانه،تجسم فعال به یادسپاری،تخیل به انحاءمختلف قصه،شعر،ساخت تصویر،طرح و ایده جدید،آموزش تکنیک های هنری و بخصوص نقاشی با تفاوت ابزارها و تکنیک ها، استفاده از نوشتار و خط در ساخت تصویر،بها دادن به انواع خطوط خوشنویسی و تایپ فارسی و استفاده متقابل از ادبیات و شعر در ساخت تصویر در دست تولید است.
در بخش های دیگر به رویکردهایی همچون تقویت ابزارهای وجودی احساس و ذهن در تصویر،انواع کارگروهی چه در ایده پردازی چه در اجرا،تکنیک های ساخت تصویر از جمله کلاژ و چاپ،ساخت ،بازی های ساده حرکتی که در صورت و دست خلاصه می شود،نقاشی روی تلق،مقوای کارتن و...،نقاشی با دست نافرمان، با دهان و بازی در این زمینه و بازی با نیمکره مغز برای تقویت تخیل و تقویت خردورزی توجه می شود.
همچنین در تولید این برنامه توجه به مناسبت های مذهبی و ملی و همچنین محتواهای تقویت باورهای دینی، خداباوری،اتحاد وهمکاری در دستور کار قرار گرفته است.
در بخشی دیگر از سری جدید برنامه «طرح،رنگ،طرح» از آنجایی که نگاهی ویژه به اقلیم های مناطق مختلف کشور شده،از مخاطبان خواسته شده نقاشی های خود را برای نشان دادن و بیان این تفاوت ها به برنامه ارسال کنند.
گفتنی است،سری جدید برنامه «طرح،رنگ،طرح» به تهیه کنندگی حمیدرضا محمد علیزاده
از خرداد ماه روی آنتن شبکه آموزش سیما می رود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد