امروز جمعه  26 مهر 1398
جستجو
تعداد بازدید : 90 - تاریخ خبر : 1398/06/02 - 13:17
پوشش مسابقات جهانی مهارت از شبکه هفت سیما

مسابقات جهانی مهارت2019 که امسال در کازان روسیه برگزار می شود از شبکه هفت سیما پوشش داده می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، چهل و پنجمین مسابقه جهانی مهارت در شهریور 98 در  کارزان روسیه (2019)برگزار می شود که اعضای تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران نیز به این مسابقه اعزام شده اند.

این مسابقات امروز ساعت 13:20، با اجرای نیما کرمی به صورت زنده از شبکه هفت سیما پخش می شود و پس از آن هر دو ساعت به طور متناوب در بین برنامه ها به صورت زنده آین مسابقات پوشش داده می شود.

مهدی مرادمند (رشته کابینت سازی از اصفهان)، حسین مکتوبیان بهارانچی رشته فناوری وب از اصفهان، مهیار جباری رشته راهکارهای نرم افزاری برای تجارت از استان البرز، رضا آبا حلی زاده رشته جواهرسازی از تهران، حسین نصیری رشته فناوری اتومبیل از استان زنجان،اوین رشیدی رشته فناوری طراحی گرافیک از کرمانشاه،حمیدرضا رضایی رشته تاسیسات الکتریکیاز استان گلستان، پارسا یوسفی رشته مدیریت سیستم های تحت شبکه از استان هرمزگان،مرتضی امیدی رشته طراحی مهندسی مکانیک از استان همدان، امیررضا دهقانی رشته فناوری آب از استان یزد و علی فاتحی هفدران رشته جوشکاری از استان آذربایجان شرقی اعضای تیم اعزامی جمهوری اسلامی ایران به مسابقات جهانی مهارت کازان روسیه هستند.

  مسابقات جهانی مهارت بزرگترین رویداد آموزشی حرفه‌ای است که هر دو سال یک بار در کشورهای مختلفی برگزار می‌شود. رقابت‌کنندگان از بیش از ۶۰ کشور در مسابقات شرکت می‌کنند و در رشته‌های مختلفی با استانداردهای جهانی آزمایش می‌شوند.

امسال بیش از هزار و ششصد جوان از ۶۰ کشور با ۵۶ محور به رقابت خواهند پرداخت که در کازان روسیه برگزار خواهد شد و از ایران نیز یازده جوان در یازده رشته حضور خواهند داشت.

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد

;