امروز يك شنبه  30 تير 1398
جستجو
تعداد بازدید : 85 - تاریخ خبر : 1398/04/15 - 13:36
سری جدید «راهش اینه» از امروز روی آنتن شبکه هفت سیما

سری جدید برنامه تلویزیونی «راهش اینه» کاری از گروه مهارت‌های عمومی از امروز  روی آنتن شبکه هفت سیما می‌رود.

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، برنامه زنده تلویزیونی «راهش اینه» کاری از گروه مهارت‌های عمومی شبکه هفت سیما با موضوع کارآفرینی و راهکار‌هایی برای ایجاد اشتغال و کسب‌وکار از شنبه ۱۵ تیرماه روی آنتن شبکه هفت سیما می‌رود.

پس از پایان فصل نخست برنامه «راهش اینه»، سری جدید این برنامه به کارگردانی سهیل سلیمانی و تهیه‌کنندگی پرتو رضایی، شنبه، یکشنبه و دوشنبه حوالی ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه هفت سیما می‌رود.

ایجاد انگیزه برای راه انداختن کسب‌وکار‌های کوچک با هدف تولید کالای ایرانی، معرفی کسب‌وکار‌های کوچک خانگی و نشان دادن مسیر درست کارآفرینی، مهارت‌آموزی‌های عصر دیجیتال در کسب‌وکار و ... مهم‌ترین سرفصل‌های این برنامه زنده تلویزیونی هستند.

قرار است فصل جدید این برنامه، نگاهی نو به مقوله کارآفرینی داشته باشد؛ برای همین در هر برنامه با صاحبان کسب‌وکار‌های کوچک و موفق خانگی، گفت‌وگویی کوتاه انجام می‌شود تا از تجربه‌های خود در این عرصه روایت کنند و الگوی کسانی شوند که در ابتدای مسیر کارآفرینی قرار دارند.

معرفی کسب‌وکار‌های کوچک و کم سرمایه، گفتگو با کارشناسان حوزه کارآفرینی با هدف ارئه راهکار برای کارآفرینی کم‌دردسر و موفق، پخش مستند از زندگی کارآفرینان و سختی‌های مسیر کسب‌وکارشان، چرخی در فضای مجازی، گزارش‌های خبرنگاران این برنامه از موضوعات مبتلا به کارآفرینان و بررسی موضوعی و آماری این نکات، از دیگر بخش‌های این برنامه تلویزیونی هستند.

گفتنی است؛ فریبا باقری، سعیده آغویی و شایسته صعودیان مجریان برنامه «راهش اینه» هستند که از شنبه ۱۵ تیر حوالی ساعت ۱۷ از شبکه هفت سیما به صورت زنده پخش می‌شود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد

;