امروز يك شنبه  30 تير 1398
جستجو
تعداد بازدید : 195 - تاریخ خبر : 1398/04/12 - 10:37
آموزش مهارت کسب و کار در«راهش اینه»

 

فصل دوم برنامه «راهش اینه » از گروه آموزش های عمومی شبکه هفت سیما، از 15 تیر ماه با موضوع کارآفرینی و کسب و کار به روی آنتن خواهد رفت.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، پرتو رضائیان تهیه کننده برنامه «راهش اینه» گفت: در سری جدید برنامه با حضور مجریان جوان و فضایی صمیمی به بررسی کسب و کارهای کوچک خانگی، رفتار کارآفرینی ، تولید ملی، کمک به راه اندازی کسب و کارهای کوچک ، مهارت آموزی در کسب و کار و آخرین اخبار این حوزه در فضای مجازی و رسانه ها پرداخته می شود.


وی افزود: در این برنامه کسب و کارهای خانگی از اهمیت خاصی برخوردار می باشند و مهارتهای لازم در این زمینه مانند ایده های ناب، یافتن مشتری برای محصولات، تبلیغات ارزان و موثر، فروش محصولات خانگی و مانند آن مطرح می شود.

 
این تهیه کننده تصریح کرد: علاوه بر نمایش کسب و کارهای کوچک و خانگی و تولیدات ملی، در این برنامه به بررسی مهارت های ارتباطی افراد مانند کنترل هوش هیجانی، مهارت های رفتاری کاسبی و فنون و مهارتهای مذاکره و گفتگوی صحیح نیز پرداخته می شود.


رضائیان در خصوص معرفی کارشناسان برنامه«راهش اینه» بیان داشت: کارشناسان برنامه مانند مهندس علیرضا احدی یا بابک شعبان نزاد از میان مربیان و مدرسانی انتخاب شده اند که برای اولین بار کسب و کارهای خانگی و کوچک را در کشور و بویژه مناطق محروم و روستایی آموزش و ترویج داده اند.


وی در پایان مهارت کارآفرینی و کسب و کار را موضوع اصلی این برنامه دانست و افزود:کسب و کارهای خانگی و کوچک،ایجاد امید و انگیزه و ارائه راهکار برای راه اندازی چرخه تولید در کشور، بررسی آخرین اخبار مهم اقتصادی، ارائه راهکارهایی برای کنترل هیجانات و تمرین رفتار درست کاسبی و کارآفرینی از موضوعات مطرح در برنامه «راهش اینه» می باشد.

برنامه «راهش اینه» سه روز اول هفته ساعت17 از شبکه هفت سیما پخش می شود.

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد

;