امروز يك شنبه  27 مرداد 1398
جستجو
تعداد بازدید : 152 - تاریخ خبر : 1398/02/18 - 09:34
روز جهانی نجوم در شبکه هفت سیما

برنامه «موتورجستجو» این جمعه 20 اردیبهشت ماه به مناسبت روز جهانی نجوم به صورت ویژه روی آنتن می رود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما ، منجمان آماتور و کارشناسان علمی سراسر دنیا هر ساله در هفته و روز نجوم گرد هم می آیند تا مردم را در لذت دیدن زیبایی های آسمان سهیم کنند به همین مناسبت گروه مهارت های تخصصی و عمومی شبکه هفت سیما در قالب برنامه «موتور جستجو» به این رویداد علمی می پردازد .

به گفته ی سیاوش صفاریان پور کارگردان و مجری برنامه ی «موتور جستجو» ، این برنامه در روز جمعه 20 اردیبهشت ماه به مناسبت روز جهانی نجوم با حضور منجمان آماتور و کارشناسان علمی به صورت ویژه درباره جذاب ترین بخش های دنیای ستاره شناسی و نجوم گفتگو خواهد کرد .

وی افزود : علی ابراهیمی سراجی دبیر برگزاری روز جهانی نجوم ، دکتر محمد رضا نوروزی مروج علم ، کاظم کوکرم منجم ، کیارا عباسی زاده سر دبیر مجله نجوم و لیلا صادقی کیهان شناس در این ویژه برنامه حضور خواهند داشت.

صفاریان پور با بیان این مطلب گفت : با توجه به قرار گیری روز نجوم در ماه مبارک رمضان و علاقه مندی آحاد جامعه به بحث رویت هلال ماه ، در این برنامه درباره ابعاد نجومی رویت هلال ماه نیز صحبت خواهد شد .

کارگردان موتور جستجو در پایان افزود: از دیگر آیتم های این برنامه ، بخش موسیقیایی و اشعار نجومی است .

برنامه « موتور جستجو» به تهیه کنندگی علی خسروی و کارگردانی و اجرای سیاوش صفاریان پور این هفته جمعه 20 اردیبهشت ماه ساعت 24 به صورت ویژه به روی آنتن می رود .

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد

;