امروز پنج شنبه  2 خرداد 1398
جستجو
تعداد بازدید : 102 - تاریخ خبر : 1397/12/12 - 11:54
فینال مسابقه «مشاعره» در تابستان برگزار خواهد شد

تهیه کننده مسابقه «مشاعره» از برگزاری فینال فصل جدید این مسابقه در تابستان خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، امیرحسین آذر تهیه کننده برنامه ملی مشاعره که فصل جدید آن از شبکه هفت سیما در حال پخش است ،درباره ویژگی‌های سری جدید این برنامه و نفرات شرکت کننده گفت: سری جدید برنامه که از دهه مبارک فجر آغاز شده است ویژگی‌های متفاوتی نسبت به فصول قبلی برنامه دارد. ما در این دروه از همه استان‌های کشور شرکت کننده داریم که از سنین ۶ تا ۶۰ سال هستند.

 

وی ادامه داد: در دهه مبارک فجر چند برنامه به صورت مناسبتی پخش شد که موضوعات مختص به پیروزی انقلاب اسلامی محور برنامه قرار گرفت، اما پس از آن برنامه با موضوع آزاد و در همه قالب‌ها پیگیری شد و هر شرکت کننده به طور آزاد می‌تواند در همه زمینه‌ها در برنامه شعر بخواند.

 

آذر درباره نحوه انتخاب شرکت کنندگان در این مسابقه هم تصریح کرد: حدود ۲ هزار نفر درخواست شرکت در برنامه داشتند که از تمامی این عزیزان به صورت تلفنی آزمون به عمل آمد که در نهایت ۲۰۰ نفر آزمون گرفته شد و در برنامه شرکت کردند. ما در این سری حتی از روستا‌های مختلف کشور هم شرکت کننده داریم که در برنامه حضور پیدا کرده اند.

 

وی با بیان اینکه در انتهای سری جدید برنامه مسابقه برنده برند‌ها را برگزار خواهیم کرد، افزود: سری جدید برنامه در ۷۷ قسمت و در پنج فصل تولید شده است که نفرات برگزیده هر فصل در تابستان در یک مسابقه فینال حضور پیدا خواهند کرد و یک نفر به عنوان برگزیده معرفی خواهد شد. به نفرات برگزیده هر فصل جایزه ویژه اهدا می‌شود و به نفر نهایی یک هدیه نفیس تعلق خواهد گرفت.

 

تهیه کننده برنامه مشاعره که اسماعیل آذر پدرش اجرای آن را بر عهده دارد درباره ویژه برنامه عید هم اظهار کرد: ما در عید برنامه نخواهیم داشت و از ۱۸ فروردین دوباره به آنتن شبکه هفت سیما باز خواهیم گشت.

 

گفتنی است سری جدید مسابقه بزرگ ملی مشاعره هر شب ساعت ۲۳ از شبکه هفت سیما به روی آنتن می‌رود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد

;