امروز پنج شنبه  2 خرداد 1398
جستجو
تعداد بازدید : 93 - تاریخ خبر : 1397/12/12 - 11:52
پخش برنامه قند پلهو به تعویق افتاد

پخش برنامه قند پهلو منوط به تصمیم قطعی مدیران سیما است.

 

 به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، امیر قمیشی تهیه کننده «قند پهلو» از پایان ضبط و تصویربرداری این برنامه خبر داد و گفت: فینال «قند پهلوی» هشتم شب گذشته مقابل دوربین رفت و مراحل تصویربرداری پایان یافت.

 

قمیشی همچنین با اشاره به پخش این برنامه که تاکنون یک قسمت از آن روی آنتن رفته است، بیان کرد: اسفند و نیمه اول فروردین روزهای تراکم و فشردگی کنداکتور شبکه های تلویزیونی است که باعث شد پخش برنامه به تعویق بیفتد.

 

وی بیان کرد: مدیران تصمیم گیرنده در این حوزه به احترام مخاطبان پیگیر «قندپهلو» تصمیم گرفته اند تا پخش این برنامه به صورت منظم و شبانه در کنداکتور قرار بگیرد لذا علی رغم اعلام قبلی مبنی بر پخش در روزهای زوج، این برنامه تلویزیونی پس از پایان پخش برنامه «مشاعره» از اواسط اسفند هرشب از شبکه آموزش پخش می شود.

 

تهیه کننده «قندپهلو» در پایان درباره تصیمم گیری ها نسبت به زمان پخش برنامه گفت: طبیعتا تهیه کننده و عوامل تولید برنامه صرفا به تحویل به موقع برنامه پیرو برنامه ریزی های قبلی به شبکه متعهد هستند امّا در مورد زمان و چگونگی پخش تصمیم قطعی با سیماست و تهیه کننده صرفاً نظر مشورتی دارد و در این زمینه هم هیچگونه مشکلی با مدیران شبکه آموزش وجود ندارد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد

;