امروز يك شنبه  5 خرداد 1398
جستجو
تعداد بازدید : 161 - تاریخ خبر : 1397/09/11 - 14:52

با حکم معاون سیما؛

اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش منصوب شدند

 

با حکم دکتر میرباقری معاون رییس سازمان در امور سیما، اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما؛ بنا بر پیشنهاد مدیر شبکه آموزش، اعضای شورای اندیشه ورزی این شبکه با حکم معاون سیما منصوب شدند.

بنا بر این احکام آقایان : دکتر محمدمهدی مظاهری(رئیس موسسه بین المللی فرهنگی اکو در ایران ) دکترمهدی جمالی نژاد(معاون عمران و توسعه امور شهری وزارت کشورو رئیس سازمان شهرداری های کشور ) دکترکاوه اشتهاردی(رئیس هیات مدیره شرکت کسب و کار ایران ومدیر عامل سابق ایرنا )  و خانم دکتر رضوان حکیم زاده (معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش )اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش را تشکیل می دهند.

در حکم معاون سیما، به آینده پژوهی و پیشنهاد مسیر آتی شبکه با توجه به ظرفیت های بالفعل و بالقوه آن، پیشنهاد محورهای برنامه سازی در مناسبت های مذهبی و ملی ذیل گفتمان ابلاغی معاونت سیما و پیشنهاد ایده های نو و خلاقانه برنامه سازی اعم از محتوایی و ساختاری به منظور ارتقای جذابیت و اثرگذاری برنامه ها اشاره شده است.

تحلیل و بررسی گزارش های نظارتی، پژوهشی، نظرسنجی و ارزیابی عملکرد مراجع درون و برون سازمانی، بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه ها به ویژه برنامه های شاخص و پر مخاطب شبکه از نکات دیگری است که معاون سیما بر آن تاکید داشته است.

پیشنهاد راه کارهای افزایش بهره گیری شبکه ها از ظرفیت های رسانه های نوین و فضای مجازی از دیگر وظایف این اعضا است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد

;