امروز سه شنبه  31 ارديبهشت 1398
جستجو
تعداد بازدید : 143 - تاریخ خبر : 1397/09/10 - 15:15

 پخش «قندپهلو» از شب یلدا

الهه رضایی مجری برنامه صبحگاهی

 

مدیرگروه مهارت‌های تخصصی شبکه آموزش از پخش «قندپهلو» از شب یلدا و حضور الهه رضایی به عنوان مجری در برنامه «صبحی دیگر» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، شهرام کجوری درباره زمان پخش سری جدید برنامه «قندپهلو» که قرار بود از عیدقربان به روی آنتن شبکه هفت سیما برود، گفت: برنامه «قندپهلو» از هفته آینده کلید می‌خورد و از شب یلدا هفته‌ای یک بار به روی آنتن خواهد رفت. این برنامه به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی همچنان با اجرای رضا رفیع و داوری شهرام شکیبا و ناصر فیض پخش خواهد شد.

او با اشاره به بخشی از محتوای برنامه «قندپهلو» بیان کرد: در بخشی از این برنامه قرار است طنز اجتماعی با محوریت مشکلات روز جامعه و هجو درباره ترامپ و دولت آمریکا، بیان شود.

مدیرگروه مهارت‌های تخصصی شبکه هفت ادامه داد: قند پهلو قرار بود که با نام چند پهلو به روی آنتن برود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که اسم برنامه را عوض نکنیم. رضا رفیع برای شبکه شما نیز برنامه‌ای را اجرا خواهد کرد که با قندپهلوی شبکه آموزش تداخل نخواهد داشت.

کجوری درباره برنامه جدید حرفه‌ای شو اظهار کرد: این برنامه ۴۰ قسمتی یک مسابقه مهارتی است که برای جوانان و نوجوانان در حوزه فنی و حرفه‌ای تولید می شود. ۱۰ قسمت این برنامه تاکنون با موضوع خودرو (صافکاری، نقاشی و...) و با اجرای حسین رفیعی و ایمان سرورپور ضبط شده است. قسمت‌های بعدی آن نیز به موضوعاتی مانند چوب، جواهرسازی، قنادی و شیرینی‌پزی اختصاص دارد.

او درباره برنامه‌های جدید «روزی روزگاری، ایران» و «برای ایران» که به مناسبت چهل سالگی انقلاب تولید می‌شوند،  بیان کرد: همچنین برنامه روزی روزگاری، ایران با حضور خسرو معتضد از روز چهارشنبه در شهرک غزالی در حال تصویربرداری است و این برنامه به مرور تاریخ ایران از دوره قاجار تا پهلوی دوم اختصاص دارد که از هفته آینده از این شبکه پخش خواهد شد. همچنین برنامه «برای ایران» به عنوان میان برنامه تولید خواهد شد که از مردم درباره اینکه برای ایران چه کاری انجام داده‌اند، سوال می‌شود.

مدیر گروه مهارت‌های تخصصی شبکه هفت گفت: برنامه صبحی دیگر نیز دچار تغییراتی خواهد شد که می‌توان به دکور و حضور خانم الهه رضایی به عنوان مجری اشاره کرد. قرار است خانم رضایی چهارشنبه‌ها در این برنامه حضور پیدا کند و خاطرات تلویزیون در این ۴۰ سال را مرور کند.

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد

;