امروز سه شنبه  31 ارديبهشت 1398
جستجو
تعداد بازدید : 175 - تاریخ خبر : 1397/08/29 - 11:08

پخش زنده پانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه ازشبکه هفت

شبکه هفت سیما پانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه که توسط معاونت توسعه فناوری رسانه سازمان صدا و سیما در تاریخ ۲۹-۳۰ آبان ۱۳۹۷ برگزار می شود را به صورت زنده پوشش می دهد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی، در پانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه که اجلاسی در تراز بین المللی است، میزبان اصحاب صنعت رسانه و فعالان این صنعت جهانی است. 

اجلاس سراسری فناوری رسانه بزرگترین گردهمایی سالیانه متخصصان و فعالان عرصه صنعت رسانه در سطح بین المللی است و نمایندگانی از رادیو تلویزیون‌های کشورهای دوست و همسایه، و همچنین شرکت ها و اتحادیه های معتبر رادیو تلویزیونی کشورهای آسیایی ABU و اروپایی EBU و ... در این همایش حضور خواهند داشت.  


از اهداف و راهبردهای این اجلاس می‌توان به بهره‌جویی از آخرین فناوری‌های روز جهان و بومی سازی این فناوری ها، بهره بردن از هدف گذاری‌هایی همچون بهبود مستمر خدمات فنی، نوآوری و بهره‌وری، تولید ملی و توسعه رسانه و همچنین حرکت در مسیر جهانی شدن در چند جبهه از جمله حرکت در لبه تکنولوژی و استفاده از فناوری‌های نوین و قرار گرفتن در جمع کشورهای صاحب صنعت رسانه اشاره کرد. 


این اجلاس بویژه در دو سال اخیر با حضور اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویان علاقمند فرصتی فراهم کرده تا دو قطب صنعت و دانشگاه پیوند جدی‌تری داشته باشند. این راهبرد رسانه‌ای در طی چند سال گذشته در قالب حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و دانشجویان خلاق منجر به خلق ایده و تولید محصولات‌های تک بومی (محصولات با تکنولوژی بالا) رسانه‌ای شده است. 


اجلاس پانزدهم با پیروی از شعار سال با حمایت از کالای ایرانی و بنابر نیاز سنجی و هدف گذاری های خرد و کلان حوزه فنی رسانه ملی با رویکرد  توانمندی ایرانی، رسانه جهانی و با هدف گفت‌وگو و تبادل نظر و اطلاعات، معرفی استعدادهای فنی و ارزیابی عملکرد علمی و پژوهشی ، روزآمد بودن، طرح و اجرای ایده‌های خلاقانه و بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای صنعت رسانه برگزار می‌شود.  
این اجلاس دو روزه حدفاصل روزهای 29 و 30 آبان ماه در سالن بین المللی مرکز همایشهای سازمان صدا و سیما برگزار می‌‌شود و شبکه هفت سیما به صورت زنده این اجلاس سراسری را پخش می کند.

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد

;