امروز شنبه  3 فروردين 1398
جستجو
تعداد بازدید : 181 - تاریخ خبر : 1397/05/16 - 09:57
«چندپهلو» از عید قربان/آگهی استخدام در تلویزیون

مدیر گروه مهارت‌های تخصصی شبکه آموزش از پخش قطعی برنامه «چند پهلو» از عید قربان و «آگهی استخدام» از مهر ماه خبر داد و در عین حال اعلام کرد که برنامه «سفرگرد» به احتمال زیاد سه روز در هفته به روی آنتن خواهد رفت.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما، شهرام کجوری درباره‌ی برنامه «سفرگرد»  که به تازگی از شبکه آموزش به روی آنتن رفته است، گفت: «سفرگرد» برای ارتقاء مهارت‌های سفر تولید شده به دلیل اینکه برنامه‌های گردشگری ما فقط به مکان‌های گردشگری می‌پردازند. بخش عمده این برنامه مهارت‌های لازم برای سفر را آموزش می‌دهد و سفر سالم را ترویج می‌کند.

او با اشاره به مهمانان «سفرگرد» اظهار کرد: مهمانان برنامه از کوهنوردان و بوم‌گردان هستند و حتی این برنامه به ترویج گردشگری سلامت و روستایی می‌پردازد.

مدیر گروه مهارت‌های تخصصی شبکه آموزش با بیان اینکه «سفرگرد»، یک برنامه سرگرم‌کننده در عین حال آموزشی است، ادامه داد: «سفرگرد» یک برنامه زنده است که به مدت ۴۵ دقیقه با اجرای احسان شاملو در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۱۶ به روی آنتن می‌رود که دو قسمت آن تا به امروز پخش شده است؛ البته تصمیم داریم که پخش برنامه را به سه روز در هفته تبدیل کنیم اما باید ببنیم کنداکتور شبکه این امکان را فراهم خواهد کرد یا خیر.

کجوری در پایان به دو برنامه دیگر شبکه آموزش اشاره کرد و گفت: برنامه «قندپهلو» به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی با نام جدید «چندپهلو» از عید قربان در ۱۰ قسمت از این شبکه پخش خواهد شد.

او ادامه داد: برنامه «آگهی استخدام» از مهر ماه با موضوع جوانان و افراد جویای کار به روی آنتن می‌رود. هدف این برنامه این است به فردی که بیکار است آگاهی دهد تا بداند چگونه شغلی پیدا کند و کارآفرینی داشته باشد. 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد