امروز دوشنبه  2 ارديبهشت 1398
جستجو
تعداد بازدید : 2402 - تاریخ خبر : 1397/04/19 - 12:49
«0098» به زودی روی آنتن شبکه آموزش/برگزاری اتاق فکر برنامه

برنامه «0098» با موضوعاتی پیرامون مهارت های زندگی،تعلیم و تربیت فرزندان و شیوه های مختلف زندگی به زودی از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما، برنامه«0098» کوششی است در راستای آموزش غیر مستقیم مهارت های زندگی و چگونگی انتخاب سبک زندگی خانواده،اولین هدف محتوایی و اجرایی خویش ارتباط موثر در خانواده را مدنظر قرار داده،حلقه مفقوده زندگی که آسیب های اجتماعی (طلاق،اعتیاد و...) را در پی دارد.

در هر برنامه سه گروه از خانواده ها ی مختلف- پدر و مادر- در برنامه حضور می یابند. این سه گروه شرکت کننده 20 نفر به عنوان هوادار به استودیو می آورند،سپس گفتگویی بین سه گروه و تماشاگران صورت می گیرد.

این گفتگو ها مطابق با محوریت برنامه که توسط کارشناسان طراحی شده می باشند.

موضوع هر برنامه به قید قرعه توسط شرکت کنندگان انتخاب می شود همچنین یک مشاور در ابتدای برنامه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

در برنامه «0098»سعی شده از نگرش تک بعدی پرهیز شود و به ابعاد اجتماعی و جامعه شناسی پرداخته شود و موضوعاتی پیرامون مهارت های زندگی،تعلیم و تربیت فرزندان و شیوه های مختلف زندگی انتخاب شده است.

لازم به ذکر است، اتاق فکر این برنامه سه شنبه 19 تیر ماه با حضور دکتر حسین ساری مدیر شبکه،دکتر شهرام کجوری مدیرگروه مهارت های تخصصی و عمومی و محسن زارعیان تهیه کننده و تنی چند از کارشناسان برنامه برگزار شد.

برنامه «0098» در گروه مهارت های تخصصی و عمومی  و به تهیه کنندگی محسن زارعیان در 26 قسمت 100 دقیقه ای به زودی از شبکه آموزش سیما روی آنتن می رود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد

;