امروز چهارشنبه  28 آذر 1397
جستجو
تعداد بازدید : 1600 - تاریخ خبر : 1397/03/06 - 09:48
راهکارهای تامین سلامتی در«به لیمو»

برنامه «به لیمو» با هدف شناساندن طب سنتی به زبانی ساده در گروه مهارت های تخصصی و عمومی طراحی شده و روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت ۹ صبح با اجرای نسیم خشنودی روی آنتن شبکه آموزش سیما می رود.

 


به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما،این روزها توجه دوباره به طب ایرانی باعث شده که دستورات آن در کنار دریافت‌های نوین پزشکی راهکارهای بهتری را در درمان به بیماران ارائه دهد و در کنار آن با انجام توصیه‌های مفید به هرشخص بر اساس نیازهای بدنی‌اش و طبیعت مزاجش زندگی بهتر و سالم‌تری را به افراد هدیه داده و در پیشگیری قبل از درمان به آنها کمک نماید. در کنار اینها اقبال عمومی این نوع از درمان باعث شده که به شکل ویژه‌ای به آن بپردازیم.


برنامه «به لیمو» با هدف شناساندن این علم به زبانی ساده در گروه مهارت های تخصصی و عمومی طراحی شده و روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت ۹ صبح به تهیه کنندگی سهیل سلیمانی و با اجرای نسیم خشنودی روی آنتن شبکه آموزش سیما می رود.

در این برنامه علاوه بر گفت‌وگو با پزشکان و اساتید فن در زمینه طب سنتی ایرانی گزارش‌هایی مردمی هم گنجانده شده تا در برنامه به سوالات مردمی هم پاسخ گفته شود.

درآیتمی دیگر گزارش‌هایی از مراکز معتبر طب سنتی و این دست اماکن برای معرفی هرچه بهتر موضوع به مخاطب تدارک دیده شده است.


این برنامه برای مخاطب عام طراحی شده و تا پایان سال از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد