امروز يك شنبه  27 آبان 1397
جستجو
تعداد بازدید : 1256 - تاریخ خبر : 1396/09/08 - 01:11
ایجاد فضای مفرح با گشودن «پنجره ها» در شبکه آموزش/از این هفته مهمان خانه های ایرانی هستیم

مجله گفتگومحور«پنجره ها» شبکه آموزش سیما فضای شاد و دل انگیزی را برای خانواده ها ایجاد می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما، سهیل سلیمانی تهیه کننده و کارگردان مجله تلویزیونی«پنجره ها» گفت: شعار این برنامه "برای خندیدن، برای با هم بودن است" که بر آنیم در این برنامه فضای شاد و مفرحی را برای مخاطبان ایجاد کنیم.
وی افزود: در این مجله تلویزیونی 3 آیتم گفتگو در قالب گفتگوی کارشناسی،مجری مهمان و گفتگوی ویژه داریم.
سلیمانی بیان داشت: در گفتگوی کارشناسی از کارشناسان قضایی،سلامت و... دعوت شده و در آیتم گفتگوی مجری مهمان، مجری برنامه خودش مهمان را دعوت می کند که مهمان از چهره های نام آشنا همچون احترام برومند، فواد بابان و... خواهند بود و با مهمان حول محور زندگی ،خاطره بازی و نگاه به دوران تحصیلی گفتگو می کند.
وی خاطرنشان کرد: در گفتگوی ویژه برنامه مجید واشقانی به عنوان مجری برنامه با مهمان اصلی که از بازیگران، سیاستمداران و یا از ستاره های بی نام نشان از دل مردم خواهد بود به گفتگو می نشیند که این گفتگو در بستر زندگی و آموخته ها یشان خواهد بود.

این تهیه کننده اظهار داشت:«پنجره‌ها» دارای آیتم‌های مختلفی از جمله کودکانه، شهرفرنگ، راپورت، گرامافون، شهرقصه، کندو، سکانس زندگی، پلک، حرفه خبرنگار، خاطره‌های بامزه، نیش، قلق، چهره‌ها، تقویم تاریخ، تن‌دُرُست(تلنگر)، روستا(قریه)، 361 درجه، جمعه‌بازار(انباری)، استایل و...است که در برنامه های مختلف بنا به اقتضاء پخش می شود.
وی اضافه کرد: در آیتم «سکانس زندگی»، فرازهایی از سکانس های خاطره انگیز فیلم های سینمایی همراه با موسیقی پخش می شود.همچنین در آیتم «گرامافون»، بازخوانی کارهای فاخر گذشته را خواهیم داشت.
سلیمانی تصریح کرد: آیتم«پاگشا» با 2 چهره همراه شده و به خانه های مردم می رود و در آیتم «جمعه بازار» وسایلی که در انباری ها یا گنجه ها وجود دارد و ممکن است کمتر مورد استفاده قرار گیرد نشان داده شده و از مردم می خواهیم از این وسایل عکس بگیرند و به برنامه ارسال کنند تا این لوازم ارزش گذاری شود.
وی ادامه داد: از دیگر آیتم های برنامه «شهر فرنگ» است که سری به موزه ها زده و به معرفی انها می پردازد و سعی شده در این آیتم مردم را تشویق به آمدن به موزه و آشنا شدن با تاریخچه این اماکن کند.همچنین از آیتم های دیگر برنامه «پنجره ها» می توان به نشان دادن پشت صحنه برنامه های شبکه آموزش سیما اشاره کرد.
گفتنی است، مجله گفتگومحور«پنجره ها» جمعه ها صبح ساعت 10 صبح از شبکه آموزش سیما روی آنتن می رود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد