امروز يك شنبه  27 آبان 1397
جستجو
تعداد بازدید : 1156 - تاریخ خبر : 1396/09/08 - 01:07
همکاری شبکه آموزش سیما و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

در نشستی صمیمی با حضور مدیر شبکه آموزش سیما و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ،دو طرف به ضرورت همکاری و تعامل بیشتر،تاکید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما، طی جلسه ای با حضور دکتر محمد مهدی زاهدی رئیس کمسیون آموزش در مجلس شورای اسلامی و دکتر حسین ساری مدیر شبکه آموزش سیما، دکتر سید حمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس و تحقیقات و مدیر کل روابط عمومی مجلس شورای اسلامی زمینه همکاری شبکه آموزش سیما با کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی شد.
در این جلسه که در محل کمیسیون آموزش و تحقیقات برگزار شد برخی راهکارهای گفتمان سازی در موضوع اهداف و اسناد آموزش کشور همچون سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و بهره مندی از نظرات تخصصی اعضای کمیسیون در برنامه های آموزشی این شبکه مورد توجه قرار گرفت.
همچنین انعکاس برخی فعالیت ها ی تقنینی و نظارتی مجلس در موضوعات آموزشی و مهارت آموزی کشور در قالب جلسات و بازدید سفرهای استانی با همکاری کمیسیون و روابط عمومی مجلس مورد تاثیر قرار گرفت.
در پایان این جلسه،دکتر ساری طی بازدیدی که از استودیو و اتاق فرمان،و بخش های تولید خبر و خبرگزاری مجلس و امکانات و تجهیزات روابط عمومی آن، آشنا شدند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد