امروز يك شنبه  28 آبان 1396
رو به روی ماه
زمان پخش:شب ها ساعت 23
تعداد بازدید:363
خلاصه برنامه
رو به روی ماه به تهیه کنندگی و کارگردانی داوود آجرلو از شنبه تا پنجشنبه هر هفته به یک کتاب اختصاص دارد. هر هفته یک کتاب از قصه های زندگی یک قهرمان جنگ در این برنامه بصورت تصویری اجرا می شود و اجرای هر کتاب را نیز هر بار یکی از بازیگران یا گویندگان برجسته کشور به عهده دارند. تصاویر دیده نشده از زندگی قهرمان های داستان ها، ترانه ها و
کلیپ ها و بازی های درخشان از ویژگی های رو به روی ماه است. این برنامه به زودی فضایی را برای مشارکت گسترده و حضور و رقابت بینندگان فراهم خواهد کرد.
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
مهدی قزلی
1396/08/14
سلام. اتفاقی فهمیدم کتابم را در برنامه تان میخوانید. خوب بود به خودمان هم خبر میدادید. خبر که ندادید بفرمایید ان دوچرخه قرمز را از کجا میشود خرید؟
ادمین سایت شبکه
شنبه 20 آبان 1396
سلام شماره بفرمایید تهیه کننده محترم برنامه با شما تماس خواهند گرفت
شیوا شایگان
1396/08/13
سلام برنامه روبه روی ماه زندگینامه خلبان شهید تیمسار لشگری رو دیدم باهمسرو دخترم محو روایت راوی شده بودیم بسیارزیبا وتأثیرگذار بود وخوانش داستان بسیار عالی ... گفتند فقط از گوینده های مشهور برای داستان خوانی دعوت میشه من گوینده نیستم ولی حس خوبی برای بیان داستان دارم دلم میخواد من هم دراجرایی ازاین برنامه سهمی داشته باشم لطفا به درخواستم توجه کنید متشکرم
ادمین سایت شبکه
شنبه 13 آبان 1396
سلام تهیه کننده محترم جواب داده اند:"بزودی طرح های جذابی برای مشارکت مخاطبان خواهیم داشت تا خودشون و نوشته ها و تصویرشون رو بتونن توی برنامه ببینن"
محدثه شریفی راد
1396/08/12
سلام لطفا برنامه ی 8/11 رو تو سایت بذارین . ممنون
شبکه آموزش سيما

تمامی حقوق این وب سایت به شبکه آموزش سیما تعلق دارد