اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

جعبه ابزار محتوا در «راهش اینه» گشوده شد

کارگاه آموزشی رایگان برنامه «راهش اینه»،در هفته گذشته به آموزش جعبه ابزار محتوا اختصاص داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، دوره آموزش جعبه ابزار محتوا به دلیل درخواست های مکرر مخاطبان برای دومین بار توسط استاد دانشیان در سرای محله هوانیروز برگزار شد و همزمان با آغاز هفته جهانی کارآفرینی در کشور، عرضه محصولات خانگی و محلی نیز در این کارگاه صورت گرفت.
هفته پیش رو آخرین هفته از فصل دوم برنامه «راهش اینه»است و پس از 8 روز وقفه، از هفته دوم آذر ، فصل سوم این برنامه پخش خواهد شد.
شنبه 25 آبان، با حضور مهدی نوده ، مشاور حقوقی، کسب و کارهای انواع شرکت ها ، بویژه شرکت های سهامی خاص مورد بررسی قرار می گیرد.اینکه برای راه اندازی یک کسب و کار چه نوع شرکتی باید ثبت کرد و انواع شرکت ها چه تفاوتی با هم دارند، سوال مهم بسیاری از افراد است که می توانند پاسخ آن را در این برنامه بیابند.
دوشنبه 27 آبان، بورس به زبان ساده که مخاطبان بسیاری نیز دارد، توسط عبدالحسین زمانی، آموزش داده می شود. آشنایی با بازارهای سرمایه یکی از نیازهای جامعه در شرایط فعلی اقتصادی است. چرا که سرمایه های سرگردان را در بازار بورس به سمت تولید داخلی هدایت می کند.
چهارشنبه 29 آبان محمدرضا اکبری مشاور کسب و کار و کار آفرین، 5 گام راه اندازی کسب و کار را به شیوه ای کاربردی و ساده توضیح خواهد داد.
برنامه «راهش اینه» برنامه ای برای کمک به کسب و کارهاست. روزهای زوج ساعت 19 به تهیه کنندگی پرتو رضایان، کارگردانی سید امیرحسین میربابایی و اجرای فریبا باقری و سعیده آغویی از شبکه هفت سیما روی آنتن می رود.

دسته بندی:

آخرین اخبار

پخش جشنواره " جایزه تهران " از شبکه آموزش سیما شروع پخش برنامه شامگاهی شبکه هفت سیما از اول دیماه تجلیل از مقام مادر در«کی میاد ستاره چینی» تغییر زمان پخش برنامه«اعتیاد وزنان» در برنامه «از من بپرس» بررسی می شود؛ افشین سنگ چاپ در«صبحی دیگر» شبكه آموزش با یك برنامه امنیتی به استقبال مخاطبانش رفته است آموزش‌ مهارت‌های مختلف به خانواده‌های ایرانی تهران هوشمند با «موتورجستجو» بررسی چالش های ورزش دانشجویی در«فرصت برابر» «کی میاد ستاره چینی» این هفته مهمان شهر ابریشم می شود مسابقه تلفنی رویش به زودی از شبكه هفت سیما پخش می‌شود قدردانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از رسانه ملی در نشست ستاد مهارت آموزی مطرح شد؛ «دکترسلام» بررسی می کند؛ رئیس پلیس راه کشور در «از من بپرس» مسابقه«رویش» به زودی روی آنتن شبکه هفت سیما «موتورجستجو» به رفتار حرفه ای می پردازد بیماری های ستون فقرات موضوع امروز«دکتر سلام» بررسی نقش مدارس در ارائه سبک زندگی درست در«زنان و اعتیاد» «کی میاد ستاره چینی» این هفته به چادگان می رود چتر نجات شبکه آموزش برای مقابله با خطراتی که مردم را تهدید می‌کند! بررسی مزایا و معایب کشیدن دندان عقل در«دکتر سلام» بازیگر فوق لیسانسه ها مهمان «صبحی دیگر» می شود سوء استفاده از اشخاص موضوع برنامه «چترنجات» محسن کریمی راد به «صبحی دیگر» می آید نقش خانواده ها در پیشگیری از اعتیاد را «از من بپرس» بررسی استارت آپ های بیمه ای در «موتور جستجو» دبیر جشنواره فیلم رشد در«فرصت برابر» حقوقی مدنی و جزا موضوع امروز «ازمن بپرس» سلامت روان موضوع مورد بحث«دکتر سلام» «موتورجستجو» بررسی می کند؛ «قلمرو پارسی»روی آنتن شبکه هفت سیما مهارت به پویانمایی پیوند خورد «به خدآ» روی آنتن می‌رود/ آموزش حال خوب در «آموزش» جعبه ابزار محتوا در «راهش اینه» گشوده شد ویژه برنامه های میلاد پیامبر اکرم(ص) از شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی» در شبکه هفت سیما سعید فتحی روشن مهمان «از من بپرس» می شود گلاره عباسی به «صبحی دیگر» می آید «موتورجستجو»به روز جهانی علم می پردازد آشنایی با کسب و کارهای متنوع در «راهش اینه»/استقبال از کارگاههای آموزشی پخش همایش جایزه مصطفی(ص) از شبکه هفت سیما مسعود احمدی‌افزادی خبر داد؛ «هفت آسمان »درشهادت امام حسن عسگری(ع) تاثیر روابط زوجین در آینده فرزندان را«ازمن بپرس» بررسی مسائل حقوقی راه اندازی کسب و کار ها در«راهش اینه» تدارک شبکه هفت سیما به مناسبت 13 آبان ماه راههای پیشگیری از سرقت در«از من بپرس» بررسی بیماری های عفونی در«دکتر سلام»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها