اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

مهارت آموزی در شبکه هفت سیما محدود به قاب شیشه ای نیست

دومین کارگاه مهارت آموزی کسب و کار ، توسط برنامه «راهش اینه» برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، جمعه 5مهرماه، کارگاه آموزشی فرایند ثبت نام و نحوه اخذ تسهیلات و وام برای صاحبان مشاغل خانگی ،به صورت رایگان ، در دانشگاه علمی-کاربردی خانه کارگر برگزار شد و مهندس بابک شعبان نژاد که پژوهشگر و مربی کسب و کارهای خانگی و روستایی است ، به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داد و مطالب کاربردی ارائه نمود.

برنامه «راهش اینه» با همکاری مجموعه های آموزشی و حمایت شبکه هفت سیما ، در هفته های آینده نیز کارگاههایی با موضوع های مختلف از جمله بازاریابی و فروش،بسته بندی، عکاسی تبلیغاتی،شبکه سازی، فنون مذاکره،مسایل حقوقی کسب و کارها و ... برگزار خواهد کرد.

متقاضیان شرکت در این دوره ها می توانند در صفحه رسمی برنامه در شبکه های اجتماعی، به آدرس.@raheshineh  مراجعه و پس از عضویت و دنبال کردن صفحه، از برنامه کارگاههای آموزشی برنامه «راهش اینه» اطلاع حاصل نمایند و جهت حضور در دوره ها به 30000701 پیامک بزنند.

اولین برنامه در هفته پیش رو، با حضور علیرضا احدی به موضوع بسته بندی محصولات خانگی اختصاص دارد.بسته بندی یکی از مهمترین نقاط تماس مشتری با محصول است و یک بسته بندی مناسب باید علاوه بر اینکه در برابر آسیب و فساد از محصول مراقبت کند ، طراحی خلاقانه و زیبا داشته باشد.توجه مخاطب را جلب کند، به خاطر بماند و مصرف و استفاده از آن راحت باشد. بسیاری از صاحبان مشاغل خرد و خانگی برای بسته بندی و عرضه محصولات خود دچار مشکل هستند. به این دسته از افراد توصیه می شود برنامه شنبه 6 مهر را از دست ندهند.

دوشنبه 7 مهرماه نیز دکتر مسلم خانی،به موضوع ایده یابی در خوشه های کسب و کار می پردازد. شبکه سازی یکی از دلایل موفقیت کسب و کارها در شرایط سخت اقتصادی است و برنامه «راهش اینه» با این رویکرد به آموزش آن می پردازد.

در برنامه چهارشنبه 9 مهرماه،مهندس عمان به طرح موضوع بازاریابی دیجیتال خواهد پرداخت که بارها از سوی بینندگان درخواست شده است.

برنامه «راهش اینه»به تهیه کنندگی پرتو رضایان برنامه ای است در حوزه کسب و کار که روزهای زوج حوالی ساعت 19 از شبکه هفت سیما پخش می شود.

 

دسته بندی:

آخرین اخبار

افتتاح مسیر جدید کسب و کارهای خانگی در «راهش اینه» دهه فجر با شبکه هفت سیما مهارت در سرمایه گذاری را«از من بپرس» ویژه برنامه های شهادت حضرت زهرا(س) از شبکه هفت سیما نوجوانان و رویای پرواز با«فرصت برابر» «ماگرام» دهه فجر از شبکه هفت سیما شعرای نامی ایرانی در قاب تلویزیون تهیه نماهنگ های حماسی و انقلابی از آرشیو شبکه هفت سیما درمان چاقی های مقاوم در«دکتر سلام» احمدی افزادی مطرح کرد ؛ اهمیت مهارت در حوزه های کاریابی را«ازمن بپرس» معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی کشور در«دکتر سلام» در«یقه هفت» بررسی می شود؛ آموزش مهارت «نه گفتن» در «چترنجات» ویژه برنامه«از من بپرس» به مناسبت شهادت سردار سلیمانی راه اندازی میزهای مهارت در شبکه آموزش بررسی فرزند پروری موفق در«صبحی دیگر» استفاده حداکثری از فرصت ها رویکرد فصل جدید «یقه هفت» تفکر خلاقانه در«فرصت برابر» فصل جدید برنامه «سفرگرد» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما آموزش شهروندی  در«اهالی حومه» آموزش مهارت استفاده از انگشتان دست درسری جدید «من می توانم» معاون واژه گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی: مسابقه«رویش» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی»در شب یلدا فصل جدید «مثبت 40» با ساختاری متفاوت روی آنتن می رود «بهترین خود باش» شعار جدیدترین برنامه شامگاهی شبکه آموزش سیما بررسی ماندگاری تاثیرات اعتیاد بر ظاهر افراد در«اعتیاد و زنان» بررسی پیشگیری نوجوانان از مصرف مواد مخدر در«از من بپرس» زبان و ادبیات فارسی در الویت رسانه ملی! «چتر نجات» با موضوع مهارت‌های خود مراقبتی؛ پخش جشنواره " جایزه تهران " از شبکه آموزش سیما شروع پخش برنامه شامگاهی شبکه هفت سیما از اول دیماه تجلیل از مقام مادر در«کی میاد ستاره چینی» تغییر زمان پخش برنامه«اعتیاد وزنان» در برنامه «از من بپرس» بررسی می شود؛ افشین سنگ چاپ در«صبحی دیگر» شبكه آموزش با یك برنامه امنیتی به استقبال مخاطبانش رفته است آموزش‌ مهارت‌های مختلف به خانواده‌های ایرانی تهران هوشمند با «موتورجستجو» بررسی چالش های ورزش دانشجویی در«فرصت برابر» «کی میاد ستاره چینی» این هفته مهمان شهر ابریشم می شود مسابقه تلفنی رویش به زودی از شبكه هفت سیما پخش می‌شود قدردانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از رسانه ملی در نشست ستاد مهارت آموزی مطرح شد؛ «دکترسلام» بررسی می کند؛ رئیس پلیس راه کشور در «از من بپرس» مسابقه«رویش» به زودی روی آنتن شبکه هفت سیما «موتورجستجو» به رفتار حرفه ای می پردازد بیماری های ستون فقرات موضوع امروز«دکتر سلام»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها