اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

مهارت آموزی در شبکه هفت سیما محدود به قاب شیشه ای نیست

دومین کارگاه مهارت آموزی کسب و کار ، توسط برنامه «راهش اینه» برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، جمعه 5مهرماه، کارگاه آموزشی فرایند ثبت نام و نحوه اخذ تسهیلات و وام برای صاحبان مشاغل خانگی ،به صورت رایگان ، در دانشگاه علمی-کاربردی خانه کارگر برگزار شد و مهندس بابک شعبان نژاد که پژوهشگر و مربی کسب و کارهای خانگی و روستایی است ، به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داد و مطالب کاربردی ارائه نمود.

برنامه «راهش اینه» با همکاری مجموعه های آموزشی و حمایت شبکه هفت سیما ، در هفته های آینده نیز کارگاههایی با موضوع های مختلف از جمله بازاریابی و فروش،بسته بندی، عکاسی تبلیغاتی،شبکه سازی، فنون مذاکره،مسایل حقوقی کسب و کارها و ... برگزار خواهد کرد.

متقاضیان شرکت در این دوره ها می توانند در صفحه رسمی برنامه در شبکه های اجتماعی، به آدرس.@raheshineh  مراجعه و پس از عضویت و دنبال کردن صفحه، از برنامه کارگاههای آموزشی برنامه «راهش اینه» اطلاع حاصل نمایند و جهت حضور در دوره ها به 30000701 پیامک بزنند.

اولین برنامه در هفته پیش رو، با حضور علیرضا احدی به موضوع بسته بندی محصولات خانگی اختصاص دارد.بسته بندی یکی از مهمترین نقاط تماس مشتری با محصول است و یک بسته بندی مناسب باید علاوه بر اینکه در برابر آسیب و فساد از محصول مراقبت کند ، طراحی خلاقانه و زیبا داشته باشد.توجه مخاطب را جلب کند، به خاطر بماند و مصرف و استفاده از آن راحت باشد. بسیاری از صاحبان مشاغل خرد و خانگی برای بسته بندی و عرضه محصولات خود دچار مشکل هستند. به این دسته از افراد توصیه می شود برنامه شنبه 6 مهر را از دست ندهند.

دوشنبه 7 مهرماه نیز دکتر مسلم خانی،به موضوع ایده یابی در خوشه های کسب و کار می پردازد. شبکه سازی یکی از دلایل موفقیت کسب و کارها در شرایط سخت اقتصادی است و برنامه «راهش اینه» با این رویکرد به آموزش آن می پردازد.

در برنامه چهارشنبه 9 مهرماه،مهندس عمان به طرح موضوع بازاریابی دیجیتال خواهد پرداخت که بارها از سوی بینندگان درخواست شده است.

برنامه «راهش اینه»به تهیه کنندگی پرتو رضایان برنامه ای است در حوزه کسب و کار که روزهای زوج حوالی ساعت 19 از شبکه هفت سیما پخش می شود.

 

دسته بندی:

آخرین اخبار

ویژه برنامه های میلاد پیامبر اکرم(ص) از شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی» در شبکه هفت سیما سعید فتحی روشن مهمان «از من بپرس» می شود گلاره عباسی به «صبحی دیگر» می آید «موتورجستجو»به روز جهانی علم می پردازد آشنایی با کسب و کارهای متنوع در «راهش اینه»/استقبال از کارگاههای آموزشی پخش همایش جایزه مصطفی(ص) از شبکه هفت سیما مسعود احمدی‌افزادی خبر داد؛ «هفت آسمان »درشهادت امام حسن عسگری(ع) تاثیر روابط زوجین در آینده فرزندان را«ازمن بپرس» بررسی مسائل حقوقی راه اندازی کسب و کار ها در«راهش اینه» تدارک شبکه هفت سیما به مناسبت 13 آبان ماه راههای پیشگیری از سرقت در«از من بپرس» بررسی بیماری های عفونی در«دکتر سلام» شبکه آموزش تریبونی برای مهارت آموزان ویژه برنامه های رحلت پیامبر(ص) و امام رضا(ع) از شبکه هفت سیما دومین هم اندیشی ستاد حفظ و ترویج زبان و ادبیات فارسی سیمابرگزارشد/ پایش مجریان سیما بررسی اعتیاد زنان در یک برنامه تلویزیونی بررسی سیره زندگی ائمه اطهار در «هفت آسمان» مشکلات تغذیه ای زائران اربعین در «دکتر سلام» راه جدید «راهش اینه» از بازار بورس می گذرد. پیامدهای ناشی از زلزله را «از من بپرس» شبکه هفت سیما «با کلاس» می شود احمدی‌افزادی مطرح کرد؛برنامه‌های سیما برای حفظ زبان فارسی/اصلاح واژه‌گزینی تبلیغات دکتر احمدی افزادی:رسانه ملی با تمام توان به حفظ و ترویج زبان فارسی اهتمام دارد ویژه برنامه های اربعین از شبکه هفت سیما توصیه های تغذیه ای«دکتر سلام»برای زائران اربعین فصل هشتم «قندپهلو» با شکلی جدید می‌آید رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در «ازمن بپرس» ویژه برنامه «صبحی دیگر» به مناسبت روز جهانی کودک و تلویزیون/خاله رویا و عمو مهربان مهمان برنامه شبکه های اجتماعی و گسست خانواده گذری بر بازار های مالی در «راهش اینه» احمدی افزادی رئیس ستاد «حفظ و ترویج زبان و ادب فارسی» شد بررسی نکات ایمنی-امنیتی ویژه اربعین در«چتر نجات» مهارت تربیت کودکان با پخش انیمیشن حاملگی های پرخطر در «دکتر سلام» بررسی می شود مدیریت مشترک خانواده موضوع امروز «ازمن بپرس» در برنامه «مشاعره» صورت گرفت؛ مهارت آموزی در شبکه هفت سیما محدود به قاب شیشه ای نیست «فرصت برابر» با تغییرات روی آنتن شبکه هفت سیما می رود بازگویی خاطرات جنگ در«هفت نشان» تغییر در زمان پخش «از من بپرس» ماجراهای علمی را در «مستند هفت»ببینید کلیشه ارتباط با مخاطب در شبکه آموزش شکسته شد/ رویکرد متفاوت «راهش اینه»در حوزه کارآفرینی تغدیه دانش آموزان در«دکتر سلام» بررسی می شود ویژه برنامه های آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس از شبکه هفت سیما ویژه برنامه «صبحی دیگر» به مناسبت بازگشایی مدارس «شک مقدس» تحریفات عاشورا را بررسی می کند «راهش اینه» از قاب شیشه ای بیرون می آید رسانه ملی پل ارتباطی نخبگان و جامعه /شبکه آموزش سیما و پارک علم و فن آوری پردیس ، همکاری از جنس مهارت و دانایی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها