اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

«راهش اینه» در راه خلق مزیت رقابتی

مزیت رقابتی چیست و برای هر محصول چگونه ساخته می شود؟برنامه «راهش اینه»امروز درباره راههای خلق مزیت رقابتی در محصولات و خدمات کسب و کارهای خانگی و خرد نکات مهمی را بیان می کند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، شنبه 23 شهریور ماه، «راهش اینه» میزبان علیرضا احدی خواهد بود تا درباره راههای خلق مزیت رقابتی در محصولات و خدمات کسب و کارهای خانگی و خرد نکات مهمی را بیان کند.تا بدانیم ایجاد چه مزیتی در محصول یا خدمات ، باعث می شود مشتری ما را انتخاب کند.

امروزه مشتریان با انتخاب های گوناگون و محصولات متنوعی رو به رو هستند. و خلق ارزش و مزیت رقابتی نقطه قوتی برای جلب مشتری محسوب می شود. در تعریفی ساده، مزیت رقابتی ارزشی است که بوسیله خدمات یا محصول، به صورتی  به مشتری ارائه می شود ،که مشتری احساس می کند بیش از هزینه ای که صرف کرده، دریافت نموده است، برای مثال ارسال و خدمات پس از فروش رایگان. اما نکته اساسی اینجاست که خلق مزیت رقابتی باید با ارزش ها و نیازهای مشتریان کاملا همسو و منطبق باشد.

مزیت رقابتی پایدار برای مشتری ارزشمند است،توسط رقبا به راحتی تقلید نمی شود و بر اساس شایستگی های کسب و کار و شرکت، به صورت ترکیبی از دارایی ها،منابع و فرآیندها، ارائه می شود.

روز یکشنبه 24 شهریورماه،مهندس شعبان نژاد در برنامه حضور می یابد تا در ادامه موضوع هفته قبل، به بررسی مسائل کسب و کارهای روستایی بپردازد.

او به فرصت های کارآفرینی در روستاها،نحوه اخذ مجوزها و تسهیلات و سایر مباحث مربوط به کسب و کار روستایی می پردازد.

دوشنبه 25 شهریور ماه، دکتر مسلم خانی از اهمیت خوشه سازی و شبکه سازی در کسب و کارهای خانگی و خرد و چگونگی استفاده کسب و کارها از توانایی ها و امکانات یکدیگر و ایجاد هم افزایی میان آنها صحبت می کند.

برنامه «راهش اینه»، برنامه ای برای کمک به کسب و کارهاست که به تهیه کنندگی پرتو رضایان و اجرای فریبا باقری و سعیده آغویی ،روزهای شنبه تا دوشنبه، حوالی ساعت 17 از شبکه هفت سیما پخش می شود.

دسته بندی:

آخرین اخبار

نوجوانان و رویای پرواز با«فرصت برابر» «ماگرام» دهه فجر از شبکه هفت سیما شعرای نامی ایرانی در قاب تلویزیون تهیه نماهنگ های حماسی و انقلابی از آرشیو شبکه هفت سیما درمان چاقی های مقاوم در«دکتر سلام» احمدی افزادی مطرح کرد ؛ اهمیت مهارت در حوزه های کاریابی را«ازمن بپرس» معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی کشور در«دکتر سلام» در«یقه هفت» بررسی می شود؛ آموزش مهارت «نه گفتن» در «چترنجات» ویژه برنامه«از من بپرس» به مناسبت شهادت سردار سلیمانی راه اندازی میزهای مهارت در شبکه آموزش بررسی فرزند پروری موفق در«صبحی دیگر» استفاده حداکثری از فرصت ها رویکرد فصل جدید «یقه هفت» تفکر خلاقانه در«فرصت برابر» فصل جدید برنامه «سفرگرد» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما آموزش شهروندی  در«اهالی حومه» آموزش مهارت استفاده از انگشتان دست درسری جدید «من می توانم» معاون واژه گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی: مسابقه«رویش» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی»در شب یلدا فصل جدید «مثبت 40» با ساختاری متفاوت روی آنتن می رود «بهترین خود باش» شعار جدیدترین برنامه شامگاهی شبکه آموزش سیما بررسی ماندگاری تاثیرات اعتیاد بر ظاهر افراد در«اعتیاد و زنان» بررسی پیشگیری نوجوانان از مصرف مواد مخدر در«از من بپرس» زبان و ادبیات فارسی در الویت رسانه ملی! «چتر نجات» با موضوع مهارت‌های خود مراقبتی؛ پخش جشنواره " جایزه تهران " از شبکه آموزش سیما شروع پخش برنامه شامگاهی شبکه هفت سیما از اول دیماه تجلیل از مقام مادر در«کی میاد ستاره چینی» تغییر زمان پخش برنامه«اعتیاد وزنان» در برنامه «از من بپرس» بررسی می شود؛ افشین سنگ چاپ در«صبحی دیگر» شبكه آموزش با یك برنامه امنیتی به استقبال مخاطبانش رفته است آموزش‌ مهارت‌های مختلف به خانواده‌های ایرانی تهران هوشمند با «موتورجستجو» بررسی چالش های ورزش دانشجویی در«فرصت برابر» «کی میاد ستاره چینی» این هفته مهمان شهر ابریشم می شود مسابقه تلفنی رویش به زودی از شبكه هفت سیما پخش می‌شود قدردانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از رسانه ملی در نشست ستاد مهارت آموزی مطرح شد؛ «دکترسلام» بررسی می کند؛ رئیس پلیس راه کشور در «از من بپرس» مسابقه«رویش» به زودی روی آنتن شبکه هفت سیما «موتورجستجو» به رفتار حرفه ای می پردازد بیماری های ستون فقرات موضوع امروز«دکتر سلام» بررسی نقش مدارس در ارائه سبک زندگی درست در«زنان و اعتیاد» «کی میاد ستاره چینی» این هفته به چادگان می رود چتر نجات شبکه آموزش برای مقابله با خطراتی که مردم را تهدید می‌کند! بررسی مزایا و معایب کشیدن دندان عقل در«دکتر سلام»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها