اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

«راهش اینه» در راه خلق مزیت رقابتی

مزیت رقابتی چیست و برای هر محصول چگونه ساخته می شود؟برنامه «راهش اینه»امروز درباره راههای خلق مزیت رقابتی در محصولات و خدمات کسب و کارهای خانگی و خرد نکات مهمی را بیان می کند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، شنبه 23 شهریور ماه، «راهش اینه» میزبان علیرضا احدی خواهد بود تا درباره راههای خلق مزیت رقابتی در محصولات و خدمات کسب و کارهای خانگی و خرد نکات مهمی را بیان کند.تا بدانیم ایجاد چه مزیتی در محصول یا خدمات ، باعث می شود مشتری ما را انتخاب کند.

امروزه مشتریان با انتخاب های گوناگون و محصولات متنوعی رو به رو هستند. و خلق ارزش و مزیت رقابتی نقطه قوتی برای جلب مشتری محسوب می شود. در تعریفی ساده، مزیت رقابتی ارزشی است که بوسیله خدمات یا محصول، به صورتی  به مشتری ارائه می شود ،که مشتری احساس می کند بیش از هزینه ای که صرف کرده، دریافت نموده است، برای مثال ارسال و خدمات پس از فروش رایگان. اما نکته اساسی اینجاست که خلق مزیت رقابتی باید با ارزش ها و نیازهای مشتریان کاملا همسو و منطبق باشد.

مزیت رقابتی پایدار برای مشتری ارزشمند است،توسط رقبا به راحتی تقلید نمی شود و بر اساس شایستگی های کسب و کار و شرکت، به صورت ترکیبی از دارایی ها،منابع و فرآیندها، ارائه می شود.

روز یکشنبه 24 شهریورماه،مهندس شعبان نژاد در برنامه حضور می یابد تا در ادامه موضوع هفته قبل، به بررسی مسائل کسب و کارهای روستایی بپردازد.

او به فرصت های کارآفرینی در روستاها،نحوه اخذ مجوزها و تسهیلات و سایر مباحث مربوط به کسب و کار روستایی می پردازد.

دوشنبه 25 شهریور ماه، دکتر مسلم خانی از اهمیت خوشه سازی و شبکه سازی در کسب و کارهای خانگی و خرد و چگونگی استفاده کسب و کارها از توانایی ها و امکانات یکدیگر و ایجاد هم افزایی میان آنها صحبت می کند.

برنامه «راهش اینه»، برنامه ای برای کمک به کسب و کارهاست که به تهیه کنندگی پرتو رضایان و اجرای فریبا باقری و سعیده آغویی ،روزهای شنبه تا دوشنبه، حوالی ساعت 17 از شبکه هفت سیما پخش می شود.

دسته بندی:

آخرین اخبار

حقوقی مدنی و جزا موضوع امروز «ازمن بپرس» سلامت روان موضوع مورد بحث«دکتر سلام» «موتورجستجو» بررسی می کند؛ «قلمرو پارسی»روی آنتن شبکه هفت سیما مهارت به پویانمایی پیوند خورد «به خدآ» روی آنتن می‌رود/ آموزش حال خوب در «آموزش» جعبه ابزار محتوا در «راهش اینه» گشوده شد ویژه برنامه های میلاد پیامبر اکرم(ص) از شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی» در شبکه هفت سیما سعید فتحی روشن مهمان «از من بپرس» می شود گلاره عباسی به «صبحی دیگر» می آید «موتورجستجو»به روز جهانی علم می پردازد آشنایی با کسب و کارهای متنوع در «راهش اینه»/استقبال از کارگاههای آموزشی پخش همایش جایزه مصطفی(ص) از شبکه هفت سیما مسعود احمدی‌افزادی خبر داد؛ «هفت آسمان »درشهادت امام حسن عسگری(ع) تاثیر روابط زوجین در آینده فرزندان را«ازمن بپرس» بررسی مسائل حقوقی راه اندازی کسب و کار ها در«راهش اینه» تدارک شبکه هفت سیما به مناسبت 13 آبان ماه راههای پیشگیری از سرقت در«از من بپرس» بررسی بیماری های عفونی در«دکتر سلام» شبکه آموزش تریبونی برای مهارت آموزان ویژه برنامه های رحلت پیامبر(ص) و امام رضا(ع) از شبکه هفت سیما دومین هم اندیشی ستاد حفظ و ترویج زبان و ادبیات فارسی سیمابرگزارشد/ پایش مجریان سیما بررسی اعتیاد زنان در یک برنامه تلویزیونی بررسی سیره زندگی ائمه اطهار در «هفت آسمان» مشکلات تغذیه ای زائران اربعین در «دکتر سلام» راه جدید «راهش اینه» از بازار بورس می گذرد. پیامدهای ناشی از زلزله را «از من بپرس» شبکه هفت سیما «با کلاس» می شود احمدی‌افزادی مطرح کرد؛برنامه‌های سیما برای حفظ زبان فارسی/اصلاح واژه‌گزینی تبلیغات دکتر احمدی افزادی:رسانه ملی با تمام توان به حفظ و ترویج زبان فارسی اهتمام دارد ویژه برنامه های اربعین از شبکه هفت سیما توصیه های تغذیه ای«دکتر سلام»برای زائران اربعین فصل هشتم «قندپهلو» با شکلی جدید می‌آید رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در «ازمن بپرس» ویژه برنامه «صبحی دیگر» به مناسبت روز جهانی کودک و تلویزیون/خاله رویا و عمو مهربان مهمان برنامه شبکه های اجتماعی و گسست خانواده گذری بر بازار های مالی در «راهش اینه» احمدی افزادی رئیس ستاد «حفظ و ترویج زبان و ادب فارسی» شد بررسی نکات ایمنی-امنیتی ویژه اربعین در«چتر نجات» مهارت تربیت کودکان با پخش انیمیشن حاملگی های پرخطر در «دکتر سلام» بررسی می شود مدیریت مشترک خانواده موضوع امروز «ازمن بپرس» در برنامه «مشاعره» صورت گرفت؛ مهارت آموزی در شبکه هفت سیما محدود به قاب شیشه ای نیست «فرصت برابر» با تغییرات روی آنتن شبکه هفت سیما می رود بازگویی خاطرات جنگ در«هفت نشان» تغییر در زمان پخش «از من بپرس» ماجراهای علمی را در «مستند هفت»ببینید

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها