اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

رسیدن به کسب‌ وکار موفق خانگی، در راهش اینه

برنامه مهارت محور "راهش اینه"در هفته پنجم به چه موضوعاتی می‌پردازد؟


به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما پنجمین هفته از برنامه تلویزیونی راهش اینه با موضوعات کارآفرینی و کسب‌وکارهای خانگی، روی آنتن می‌رود.

در هفته‌های پیشین برنامه راهش اینه، موضوعاتی مانند مشتری‌یابی، کسب درآمد از راه تدریس سخنرانی، چگونگی استفاده از مهارت و ... مطرح شد و کارشناسان برنامه پاسخگوی سوالات ببیندگان بودند.

در هفته پنجم و همزمان با سیزدهمین برنامه راهش اینه موضوعاتی مانند بازاریابی عصبی در کسب‌وکارهای خانگی، اصول مشتری‌مداری و تسهیلات و وام در کسب‌وکارهای در ‌این‌برنامه مطرح می‌شود.

راهش اینه برنامه‌ای مهارت محور است و روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه، حوالی ساعت ۱۷ به طور زنده، از شبکه آموزش سیما پخش می شود

روز شنبه، علیرضا احدی در راهش اینه موضوع هفته پیش را دنبال می‌کند و از بازاریابی عصبی در کسب‌وکارهای خانگی می‌گوید.

تسهیلات و وام در کسب‌وکارهای خانگی، موضوعی است که بابک شعبان‌نژاد روز یکشنبه در راهش اینه آن را مطرح می‌کند.

روز دوشنبه، دکتر برزگر خلیلی کارشناس برنامه راهش اینه است و اصول مشتری‌مداری را توضیح می‌دهد. این موضوع، هفته‌های گذشته نیز در برنامه عنوان شده بود.

گفت‌وگو با کارآفرین‌های و صاحبان کسب‌وکار، معرفی کسب‌وکارهای کوچک و نوپا، بخش فضای مجازی و .... از مهم‌ترین بخش‌های راهش اینه به شمار می‌رود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی پرتو رضایان، و با اجرای فریبا باقری، سعیده آغویی هر هفته روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه، از گروه آموزش‌های عمومی شبکه هفت روی آنتن این شبکه می‌رود.

دسته بندی:

آخرین اخبار

پخش جشنواره " جایزه تهران " از شبکه آموزش سیما شروع پخش برنامه شامگاهی شبکه هفت سیما از اول دیماه تجلیل از مقام مادر در«کی میاد ستاره چینی» تغییر زمان پخش برنامه«اعتیاد وزنان» در برنامه «از من بپرس» بررسی می شود؛ افشین سنگ چاپ در«صبحی دیگر» شبكه آموزش با یك برنامه امنیتی به استقبال مخاطبانش رفته است آموزش‌ مهارت‌های مختلف به خانواده‌های ایرانی تهران هوشمند با «موتورجستجو» بررسی چالش های ورزش دانشجویی در«فرصت برابر» «کی میاد ستاره چینی» این هفته مهمان شهر ابریشم می شود مسابقه تلفنی رویش به زودی از شبكه هفت سیما پخش می‌شود قدردانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از رسانه ملی در نشست ستاد مهارت آموزی مطرح شد؛ «دکترسلام» بررسی می کند؛ رئیس پلیس راه کشور در «از من بپرس» مسابقه«رویش» به زودی روی آنتن شبکه هفت سیما «موتورجستجو» به رفتار حرفه ای می پردازد بیماری های ستون فقرات موضوع امروز«دکتر سلام» بررسی نقش مدارس در ارائه سبک زندگی درست در«زنان و اعتیاد» «کی میاد ستاره چینی» این هفته به چادگان می رود چتر نجات شبکه آموزش برای مقابله با خطراتی که مردم را تهدید می‌کند! بررسی مزایا و معایب کشیدن دندان عقل در«دکتر سلام» بازیگر فوق لیسانسه ها مهمان «صبحی دیگر» می شود سوء استفاده از اشخاص موضوع برنامه «چترنجات» محسن کریمی راد به «صبحی دیگر» می آید نقش خانواده ها در پیشگیری از اعتیاد را «از من بپرس» بررسی استارت آپ های بیمه ای در «موتور جستجو» دبیر جشنواره فیلم رشد در«فرصت برابر» حقوقی مدنی و جزا موضوع امروز «ازمن بپرس» سلامت روان موضوع مورد بحث«دکتر سلام» «موتورجستجو» بررسی می کند؛ «قلمرو پارسی»روی آنتن شبکه هفت سیما مهارت به پویانمایی پیوند خورد «به خدآ» روی آنتن می‌رود/ آموزش حال خوب در «آموزش» جعبه ابزار محتوا در «راهش اینه» گشوده شد ویژه برنامه های میلاد پیامبر اکرم(ص) از شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی» در شبکه هفت سیما سعید فتحی روشن مهمان «از من بپرس» می شود گلاره عباسی به «صبحی دیگر» می آید «موتورجستجو»به روز جهانی علم می پردازد آشنایی با کسب و کارهای متنوع در «راهش اینه»/استقبال از کارگاههای آموزشی پخش همایش جایزه مصطفی(ص) از شبکه هفت سیما مسعود احمدی‌افزادی خبر داد؛ «هفت آسمان »درشهادت امام حسن عسگری(ع) تاثیر روابط زوجین در آینده فرزندان را«ازمن بپرس» بررسی مسائل حقوقی راه اندازی کسب و کار ها در«راهش اینه» تدارک شبکه هفت سیما به مناسبت 13 آبان ماه راههای پیشگیری از سرقت در«از من بپرس» بررسی بیماری های عفونی در«دکتر سلام»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها