اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

راه‌های ایجاد درآمد از تدریس این هفته در «راهش اینه»

کارشناسان برنامه تلویزیونی «راهش‌اینه»، این هفته از مشتری یابی و فروش در کسب‌وکارهای خانگی، ایجاد درآمد از طریق تدریس و سخنرانی و دلایل شکست و موفقیت کسب‌وکارها صحبت خواهند کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما،در هفته نخست و هفته دوم برنامه «راهش اینه» ، موضوعاتی مانند کارآفرینی، کسب مهارت، عوامل شکست در کسب‌وکارها و شروع کار با سرمایه اندک مطرح شد.

این هفته، که سومین هفته از برنامه «راهش اینه» محسوب می‌شود، موضوعاتی مانند مشتری یابی و فروش در کسب‌وکارهای خانگی، ایجاد درآمد از تدریس و سخنرانی و دلایل شکست و موفقیت کسب‌وکارها مطرح خواهد شد.

روز شنبه، علیرضا احدی در راهش اینه از مشتری‌یابی و فروش در کسب و کارهای خانگی صحبت خواهد کرد.

ایجاد درآمد از تدریس و سخنرانی، موضوع برنامه یکشنبه است که با حضور سعید محمدی، مشاور ارشد کسب‌وکار مطرح می‌شود.

دوشنبه، ۳۱ تیر، دکتر محسن برزگر خلیلی، موضوع دلایل شکست و موفقیت کسب‌‌وکارها را در برنامه ادامه خواهد داد. بخش نخست این بحث، هفته گذشته در راهش اینه مطرح شده است.

این برنامه به تهیه‌کنندگی پرتو رضائیان، و با اجرای فریبا باقری، سعیده آغویی و شایسته صعودیان هر هفته روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت 17:15، از گروه مهارت‌های عمومی شبکه هفت روی آنتن این شبکه می‌رود.

گفت‌وگو با کارآفرین‌ها، معرفی کسب‌وکارهای خانگی و کوچک، گفت و گو با کارشناسان حوزه کسب و کار و پاسخ گویی به سوال ها .... از مهم‌ترین بخش‌های «راهش اینه» به شمار می‌رود.

دسته بندی:

آخرین اخبار

پخش جشنواره " جایزه تهران " از شبکه آموزش سیما شروع پخش برنامه شامگاهی شبکه هفت سیما از اول دیماه تجلیل از مقام مادر در«کی میاد ستاره چینی» تغییر زمان پخش برنامه«اعتیاد وزنان» در برنامه «از من بپرس» بررسی می شود؛ افشین سنگ چاپ در«صبحی دیگر» شبكه آموزش با یك برنامه امنیتی به استقبال مخاطبانش رفته است آموزش‌ مهارت‌های مختلف به خانواده‌های ایرانی تهران هوشمند با «موتورجستجو» بررسی چالش های ورزش دانشجویی در«فرصت برابر» «کی میاد ستاره چینی» این هفته مهمان شهر ابریشم می شود مسابقه تلفنی رویش به زودی از شبكه هفت سیما پخش می‌شود قدردانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از رسانه ملی در نشست ستاد مهارت آموزی مطرح شد؛ «دکترسلام» بررسی می کند؛ رئیس پلیس راه کشور در «از من بپرس» مسابقه«رویش» به زودی روی آنتن شبکه هفت سیما «موتورجستجو» به رفتار حرفه ای می پردازد بیماری های ستون فقرات موضوع امروز«دکتر سلام» بررسی نقش مدارس در ارائه سبک زندگی درست در«زنان و اعتیاد» «کی میاد ستاره چینی» این هفته به چادگان می رود چتر نجات شبکه آموزش برای مقابله با خطراتی که مردم را تهدید می‌کند! بررسی مزایا و معایب کشیدن دندان عقل در«دکتر سلام» بازیگر فوق لیسانسه ها مهمان «صبحی دیگر» می شود سوء استفاده از اشخاص موضوع برنامه «چترنجات» محسن کریمی راد به «صبحی دیگر» می آید نقش خانواده ها در پیشگیری از اعتیاد را «از من بپرس» بررسی استارت آپ های بیمه ای در «موتور جستجو» دبیر جشنواره فیلم رشد در«فرصت برابر» حقوقی مدنی و جزا موضوع امروز «ازمن بپرس» سلامت روان موضوع مورد بحث«دکتر سلام» «موتورجستجو» بررسی می کند؛ «قلمرو پارسی»روی آنتن شبکه هفت سیما مهارت به پویانمایی پیوند خورد «به خدآ» روی آنتن می‌رود/ آموزش حال خوب در «آموزش» جعبه ابزار محتوا در «راهش اینه» گشوده شد ویژه برنامه های میلاد پیامبر اکرم(ص) از شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی» در شبکه هفت سیما سعید فتحی روشن مهمان «از من بپرس» می شود گلاره عباسی به «صبحی دیگر» می آید «موتورجستجو»به روز جهانی علم می پردازد آشنایی با کسب و کارهای متنوع در «راهش اینه»/استقبال از کارگاههای آموزشی پخش همایش جایزه مصطفی(ص) از شبکه هفت سیما مسعود احمدی‌افزادی خبر داد؛ «هفت آسمان »درشهادت امام حسن عسگری(ع) تاثیر روابط زوجین در آینده فرزندان را«ازمن بپرس» بررسی مسائل حقوقی راه اندازی کسب و کار ها در«راهش اینه» تدارک شبکه هفت سیما به مناسبت 13 آبان ماه راههای پیشگیری از سرقت در«از من بپرس» بررسی بیماری های عفونی در«دکتر سلام»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها