اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

«از من بپرس» به زودی روی آنتن شبکه هفت سیما می رود

از من بپرس برنامه ای است  با محوریت خانواده و آسیب های اجتماعی به تهیه کنندگی مجید هاشمی فرا به زودی از شبکه هفت سیما پخش می شود.  

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما ، مجید هاشمی فرا تهیه کننده برنامه «از من بپرس»گفت: این برنامه با اجرای محمدرضا یزدان پرست و به کارگردانی و سردبیری مجتبی احمدی با محوریت مشاوره برای گروه های سنی مختلف در حوزه خانواده، آسیب های اجتماعی و مسائل حقوقی و... روی آنتن شبکه هفت سیما می رود.
وی خاطرنشان کرد: این برنامه تلویزیونی که این روزها مراحل پیش تولید خود را پشت سر گذاشته درنظر دارد در چند بخش با بررسی اخبار و تحلیل های مسائل مرتبط با خانواده، گفت و گو با کارشناس، گزارش های خبری و شهری و... به مخاطبانش اطلاعاتی مرتبط با زندگی بهتر را در قالب یک بسته رسانه ای بدهد.

مجید هاشمی فرا در ادامه بیان داشت: عوامل اصلی این برنامه انتخاب شدند و با تشکیل اتاق فکر برنامه درنظر داریم در هفته ابتدایی موضوع خانواده و فرزندان را از زوایای مختلف از جمله خانواده و تعطیلات کودکان، خانواده، کودکان در فضای مجازی و مسائل حقوقی مرتبط با خانواده بپردازیم.

وی افزود : قرار است «از من بپرس» با بررسی سوالات و دغدغه های خانواده ایرانی در حوزه های مختلف از مسائل حقوقی گرفته تا معضلات مرتبط با روابط خانوادگی، آسیب های اجتماعی با محوریت مواد مخدر، فضای مجازی، روابط نامانوس در جامعه و... بدون تعارف و رودربایستی نگاهی جزئی و دقیق به مسائل فوق داشته باشیم.

هاشمی فرا اظهار داشت: برنامه «از من بپرس» روزهای سه شنبه تا پنج شنبه حوالی ساعت 17 به مدت 45 دقیقه روی آنتن می رود.
به گفته تهیه کننده این برنامه تلویزیونی، هم اکنون گروه در حال طراحی تیتراژ، آیتم ها، محتوا و طراحی بخش های مختلف برنامه هستند.

گفتنی است،برنامه «از من بپرس» در گروه آموزش های عمومی شبکه تهیه و تولید می شود.

دسته بندی:

آخرین اخبار

ویژه برنامه های میلاد پیامبر اکرم(ص) از شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی» در شبکه هفت سیما سعید فتحی روشن مهمان «از من بپرس» می شود گلاره عباسی به «صبحی دیگر» می آید «موتورجستجو»به روز جهانی علم می پردازد آشنایی با کسب و کارهای متنوع در «راهش اینه»/استقبال از کارگاههای آموزشی پخش همایش جایزه مصطفی(ص) از شبکه هفت سیما مسعود احمدی‌افزادی خبر داد؛ «هفت آسمان »درشهادت امام حسن عسگری(ع) تاثیر روابط زوجین در آینده فرزندان را«ازمن بپرس» بررسی مسائل حقوقی راه اندازی کسب و کار ها در«راهش اینه» تدارک شبکه هفت سیما به مناسبت 13 آبان ماه راههای پیشگیری از سرقت در«از من بپرس» بررسی بیماری های عفونی در«دکتر سلام» شبکه آموزش تریبونی برای مهارت آموزان ویژه برنامه های رحلت پیامبر(ص) و امام رضا(ع) از شبکه هفت سیما دومین هم اندیشی ستاد حفظ و ترویج زبان و ادبیات فارسی سیمابرگزارشد/ پایش مجریان سیما بررسی اعتیاد زنان در یک برنامه تلویزیونی بررسی سیره زندگی ائمه اطهار در «هفت آسمان» مشکلات تغذیه ای زائران اربعین در «دکتر سلام» راه جدید «راهش اینه» از بازار بورس می گذرد. پیامدهای ناشی از زلزله را «از من بپرس» شبکه هفت سیما «با کلاس» می شود احمدی‌افزادی مطرح کرد؛برنامه‌های سیما برای حفظ زبان فارسی/اصلاح واژه‌گزینی تبلیغات دکتر احمدی افزادی:رسانه ملی با تمام توان به حفظ و ترویج زبان فارسی اهتمام دارد ویژه برنامه های اربعین از شبکه هفت سیما توصیه های تغذیه ای«دکتر سلام»برای زائران اربعین فصل هشتم «قندپهلو» با شکلی جدید می‌آید رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در «ازمن بپرس» ویژه برنامه «صبحی دیگر» به مناسبت روز جهانی کودک و تلویزیون/خاله رویا و عمو مهربان مهمان برنامه شبکه های اجتماعی و گسست خانواده گذری بر بازار های مالی در «راهش اینه» احمدی افزادی رئیس ستاد «حفظ و ترویج زبان و ادب فارسی» شد بررسی نکات ایمنی-امنیتی ویژه اربعین در«چتر نجات» مهارت تربیت کودکان با پخش انیمیشن حاملگی های پرخطر در «دکتر سلام» بررسی می شود مدیریت مشترک خانواده موضوع امروز «ازمن بپرس» در برنامه «مشاعره» صورت گرفت؛ مهارت آموزی در شبکه هفت سیما محدود به قاب شیشه ای نیست «فرصت برابر» با تغییرات روی آنتن شبکه هفت سیما می رود بازگویی خاطرات جنگ در«هفت نشان» تغییر در زمان پخش «از من بپرس» ماجراهای علمی را در «مستند هفت»ببینید کلیشه ارتباط با مخاطب در شبکه آموزش شکسته شد/ رویکرد متفاوت «راهش اینه»در حوزه کارآفرینی تغدیه دانش آموزان در«دکتر سلام» بررسی می شود ویژه برنامه های آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس از شبکه هفت سیما ویژه برنامه «صبحی دیگر» به مناسبت بازگشایی مدارس «شک مقدس» تحریفات عاشورا را بررسی می کند «راهش اینه» از قاب شیشه ای بیرون می آید رسانه ملی پل ارتباطی نخبگان و جامعه /شبکه آموزش سیما و پارک علم و فن آوری پردیس ، همکاری از جنس مهارت و دانایی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها