اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

«یقه هفت»ی ها تحول را از خودشان شروع کردند

مهرداد تنها گفت:یقه هفتی ها افرادی هستند که تحول را از خودشان شروع کردند و تلاش می کنند نقش اجتماعی خود را به درستی ایفا کنند.  

 


به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، مهرداد تنها تهیه کننده برنامه «یقه هفت» گفت ما این روزها از کسب مهارت های اجتماعی با مردم صحبت می کنیم و تلاش می کنیم در این برنامه از ادمهای یقه هفتی جامعه حرف بزنیم.


تنها افزود: ما ادعا می کنیم که مهارت انتقاد سازنده و درست یکی از مهم ترین مهارت های زندگی است و از این رو اماده هستیم که مردم «یقه هفت» را با نگاهی نقادانه ببینند و در بهبود کیفیت آن به ما کمک کنند، چون یقه هفت یک قابلیت همیشگی ست.


وی خاطرنشان کرد: ما در «یقه هفت» با شعار هر ایرانی یک مهارت درباره افرادی حرف می زنیم که در پی کسب مهارت در زندگی هستند.


تنها بیان داشت: یقه هفتی ها افرادی هستند که تحول را از خودشان شروع کردند و تلاش می کنند نقش اجتماعی خود را به درستی ایفا کنند.


وی اظهار داشت:ما در هفته پیش رو به موضوعات مختلفی می پردازیم آپارتمان نشینی، آالودگیهای صوتی و بی توجهی به نظافت های شخصی و اهمیت به طبیعت از جمله این موضوعات هستند.آیتمهای برنامه با نگاهی متفاوت زوایای پنهان موضوع را کاوش می کنند.


این تهیه کننده تصریح کرد: در آیتم «خیاط خانه» ما در قالب یک نمایش تاثیرات رفتاری افراد در دل جامعه را بررسی می کنیم، «چنین کنند بزرگان» نام آیتم دیگر ماست که بازخوانی تاریخ با زبان طنز است و شخصیت های تاریخی مهمان ما می شوند یکی از شخصیت های محبوب این روزهای یقه هفت پسرخاله بیژن است که از دل جامعه خودمان بیرون آمده و هرکدام از ما می تواند باشد، «کلاکت هفت» به فیلم های سینمایی مرتبط با موضوع به شکل متفاوت و در یک فضای کاملا گرافیکی می پردازد.حتما ما از حرف های مردم غافل نشدیم و «یقه هفت» را بین مردم برده و نظرات آنها را هم می شنویم.


وی در پایان خاطرنشان کرد: به هرحال تمام تلاش ما بر این بوده تا «یقه هفت» قابلیت همیشگی خود را حفظ کند، ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت ٢١ تا ٢١:٤٥ دقیقه مهمان خانه های گرم ایرانی هستیم.

 

دسته بندی:

آخرین اخبار

تهیه نماهنگ های حماسی و انقلابی از آرشیو شبکه هفت سیما درمان چاقی های مقاوم در«دکتر سلام» احمدی افزادی مطرح کرد ؛ فصل جديد راهش اینه از راه رسید اهمیت مهارت در حوزه های کاریابی را«ازمن بپرس» معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی کشور در«دکتر سلام» در«یقه هفت» بررسی می شود؛ آموزش مهارت «نه گفتن» در «چترنجات» ویژه برنامه«از من بپرس» به مناسبت شهادت سردار سلیمانی «از من بپرس» با رویکرد جدید روی آنتن می رود راه اندازی میزهای مهارت در شبکه آموزش بررسی فرزند پروری موفق در«صبحی دیگر» استفاده حداکثری از فرصت ها رویکرد فصل جدید «یقه هفت» تفکر خلاقانه در«فرصت برابر» فصل جدید برنامه «سفرگرد» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما آموزش شهروندی  در«اهالی حومه» آموزش مهارت استفاده از انگشتان دست درسری جدید «من می توانم» معاون واژه گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی: مسابقه«رویش» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی»در شب یلدا فصل جدید «مثبت 40» با ساختاری متفاوت روی آنتن می رود «بهترین خود باش» شعار جدیدترین برنامه شامگاهی شبکه آموزش سیما بررسی ماندگاری تاثیرات اعتیاد بر ظاهر افراد در«اعتیاد و زنان» بررسی پیشگیری نوجوانان از مصرف مواد مخدر در«از من بپرس» زبان و ادبیات فارسی در الویت رسانه ملی! «چتر نجات» با موضوع مهارت‌های خود مراقبتی؛ پخش جشنواره " جایزه تهران " از شبکه آموزش سیما شروع پخش برنامه شامگاهی شبکه هفت سیما از اول دیماه تجلیل از مقام مادر در«کی میاد ستاره چینی» تغییر زمان پخش برنامه«اعتیاد وزنان» در برنامه «از من بپرس» بررسی می شود؛ افشین سنگ چاپ در«صبحی دیگر» شبكه آموزش با یك برنامه امنیتی به استقبال مخاطبانش رفته است آموزش‌ مهارت‌های مختلف به خانواده‌های ایرانی تهران هوشمند با «موتورجستجو» بررسی چالش های ورزش دانشجویی در«فرصت برابر» «کی میاد ستاره چینی» این هفته مهمان شهر ابریشم می شود مسابقه تلفنی رویش به زودی از شبكه هفت سیما پخش می‌شود قدردانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از رسانه ملی در نشست ستاد مهارت آموزی مطرح شد؛ «دکترسلام» بررسی می کند؛ رئیس پلیس راه کشور در «از من بپرس» مسابقه«رویش» به زودی روی آنتن شبکه هفت سیما «موتورجستجو» به رفتار حرفه ای می پردازد بیماری های ستون فقرات موضوع امروز«دکتر سلام» بررسی نقش مدارس در ارائه سبک زندگی درست در«زنان و اعتیاد» «کی میاد ستاره چینی» این هفته به چادگان می رود چتر نجات شبکه آموزش برای مقابله با خطراتی که مردم را تهدید می‌کند! بررسی مزایا و معایب کشیدن دندان عقل در«دکتر سلام» بازیگر فوق لیسانسه ها مهمان «صبحی دیگر» می شود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها