اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

سری جدید «موتورجستجو» به صورت زنده پخش می شود

سری جدید برنامه «موتورجستجو» که به صورت تولیدی از شبکه هفت سیما پخش می شد، از تیر ماه  به صورت زنده روی آنتن می رود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، سیاوش صفاریان پور کارگردان و مجری برنامه «موتورجستجو» از پخش زنده این برنامه خبر داد و گفت: علت پخش زنده این برنامه به دلیل به روز بودن و ارتباط دو سویه با مخاطبان این برنامه است.

وی افزود: این برنامه بیشتر به موضوعات علم وفن آوری می پردازد و با توجه به کسب و کارهای نوآورانه رویکرد ویژه ای به شعار سال (رونق تولید) دارد.

صفاریان پور خاطرنشان کرد: استودیوی برنامه در سری جدید تغییر کرده و به کارخانه نوآوری منتقل شده است. این کارخانه محل تجمع استارت آپ ها است و استارت آپ های گوناگونی در آنجا مستقر هستند همچنین یکی از مراکز مهم زیست بوم فناوری است که قرار است حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی در ادامه به معرفی آیتم های این برنامه «موتورجستجو» پرداخت و بیان داشت: یکی از آیتم های این برنامه آیتم«شکست های مهم تاریخ ساز» است که به شکست هایی که باعث حرکت جدید در علم شده می پردازد.

این کارگردان اضافه کرد: «کارگاه تجربه» بخش دیگری از این برنامه است که دو مسابقه علمی در این بخش گنجانده شده  یک مسابقه «معلم محبوب من» که به صورت فراخوان می باشد و دانش آموزان بر اساس ویژگی های خاصی که از لحاظ سبک تدریس و... در بعضی از معلمان خود سراغ دارند آنها را معرفی می کنند و مسابقه دوم مسابقه «پیشگامان عصرحجر»که مسابقه علمی بین کارشناسان علمی حاضر در برنامه می باشد.

صفاریان پور اظهار داشت: دو بخش محبوب این برنامه «میز خراب کارانه» و«آزمایش های علمی» در این سری همچنان ادامه خواهد داشت.

وی در معرفی کارشناسان برنامه نیز گفت: علیرضا خنجری، آرش برهمند،آریا صبوری،کاظم کوکرم،دکتر محمدرضا نوروزی، دکتر احسان خسروی،محمد علیزاده و محمد جواد ترابی به عنوان کارشناس در کنار ما در برنامه حضور دارند.

برنامه «موتورجستجو» به تهیه کنندگی علی خسروی روزهای به زودی از شبکه هفت سیما پخش خواهد شود.

 

 

 

دسته بندی:

آخرین اخبار

نوجوانان و رویای پرواز با«فرصت برابر» «ماگرام» دهه فجر از شبکه هفت سیما شعرای نامی ایرانی در قاب تلویزیون تهیه نماهنگ های حماسی و انقلابی از آرشیو شبکه هفت سیما درمان چاقی های مقاوم در«دکتر سلام» احمدی افزادی مطرح کرد ؛ اهمیت مهارت در حوزه های کاریابی را«ازمن بپرس» معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی کشور در«دکتر سلام» در«یقه هفت» بررسی می شود؛ آموزش مهارت «نه گفتن» در «چترنجات» ویژه برنامه«از من بپرس» به مناسبت شهادت سردار سلیمانی راه اندازی میزهای مهارت در شبکه آموزش بررسی فرزند پروری موفق در«صبحی دیگر» استفاده حداکثری از فرصت ها رویکرد فصل جدید «یقه هفت» تفکر خلاقانه در«فرصت برابر» فصل جدید برنامه «سفرگرد» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما آموزش شهروندی  در«اهالی حومه» آموزش مهارت استفاده از انگشتان دست درسری جدید «من می توانم» معاون واژه گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی: مسابقه«رویش» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی»در شب یلدا فصل جدید «مثبت 40» با ساختاری متفاوت روی آنتن می رود «بهترین خود باش» شعار جدیدترین برنامه شامگاهی شبکه آموزش سیما بررسی ماندگاری تاثیرات اعتیاد بر ظاهر افراد در«اعتیاد و زنان» بررسی پیشگیری نوجوانان از مصرف مواد مخدر در«از من بپرس» زبان و ادبیات فارسی در الویت رسانه ملی! «چتر نجات» با موضوع مهارت‌های خود مراقبتی؛ پخش جشنواره " جایزه تهران " از شبکه آموزش سیما شروع پخش برنامه شامگاهی شبکه هفت سیما از اول دیماه تجلیل از مقام مادر در«کی میاد ستاره چینی» تغییر زمان پخش برنامه«اعتیاد وزنان» در برنامه «از من بپرس» بررسی می شود؛ افشین سنگ چاپ در«صبحی دیگر» شبكه آموزش با یك برنامه امنیتی به استقبال مخاطبانش رفته است آموزش‌ مهارت‌های مختلف به خانواده‌های ایرانی تهران هوشمند با «موتورجستجو» بررسی چالش های ورزش دانشجویی در«فرصت برابر» «کی میاد ستاره چینی» این هفته مهمان شهر ابریشم می شود مسابقه تلفنی رویش به زودی از شبكه هفت سیما پخش می‌شود قدردانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از رسانه ملی در نشست ستاد مهارت آموزی مطرح شد؛ «دکترسلام» بررسی می کند؛ رئیس پلیس راه کشور در «از من بپرس» مسابقه«رویش» به زودی روی آنتن شبکه هفت سیما «موتورجستجو» به رفتار حرفه ای می پردازد بیماری های ستون فقرات موضوع امروز«دکتر سلام» بررسی نقش مدارس در ارائه سبک زندگی درست در«زنان و اعتیاد» «کی میاد ستاره چینی» این هفته به چادگان می رود چتر نجات شبکه آموزش برای مقابله با خطراتی که مردم را تهدید می‌کند! بررسی مزایا و معایب کشیدن دندان عقل در«دکتر سلام»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها