اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

سری جدید «موتورجستجو» به صورت زنده پخش می شود

سری جدید برنامه «موتورجستجو» که به صورت تولیدی از شبکه هفت سیما پخش می شد، از تیر ماه  به صورت زنده روی آنتن می رود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، سیاوش صفاریان پور کارگردان و مجری برنامه «موتورجستجو» از پخش زنده این برنامه خبر داد و گفت: علت پخش زنده این برنامه به دلیل به روز بودن و ارتباط دو سویه با مخاطبان این برنامه است.

وی افزود: این برنامه بیشتر به موضوعات علم وفن آوری می پردازد و با توجه به کسب و کارهای نوآورانه رویکرد ویژه ای به شعار سال (رونق تولید) دارد.

صفاریان پور خاطرنشان کرد: استودیوی برنامه در سری جدید تغییر کرده و به کارخانه نوآوری منتقل شده است. این کارخانه محل تجمع استارت آپ ها است و استارت آپ های گوناگونی در آنجا مستقر هستند همچنین یکی از مراکز مهم زیست بوم فناوری است که قرار است حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی در ادامه به معرفی آیتم های این برنامه «موتورجستجو» پرداخت و بیان داشت: یکی از آیتم های این برنامه آیتم«شکست های مهم تاریخ ساز» است که به شکست هایی که باعث حرکت جدید در علم شده می پردازد.

این کارگردان اضافه کرد: «کارگاه تجربه» بخش دیگری از این برنامه است که دو مسابقه علمی در این بخش گنجانده شده  یک مسابقه «معلم محبوب من» که به صورت فراخوان می باشد و دانش آموزان بر اساس ویژگی های خاصی که از لحاظ سبک تدریس و... در بعضی از معلمان خود سراغ دارند آنها را معرفی می کنند و مسابقه دوم مسابقه «پیشگامان عصرحجر»که مسابقه علمی بین کارشناسان علمی حاضر در برنامه می باشد.

صفاریان پور اظهار داشت: دو بخش محبوب این برنامه «میز خراب کارانه» و«آزمایش های علمی» در این سری همچنان ادامه خواهد داشت.

وی در معرفی کارشناسان برنامه نیز گفت: علیرضا خنجری، آرش برهمند،آریا صبوری،کاظم کوکرم،دکتر محمدرضا نوروزی، دکتر احسان خسروی،محمد علیزاده و محمد جواد ترابی به عنوان کارشناس در کنار ما در برنامه حضور دارند.

برنامه «موتورجستجو» به تهیه کنندگی علی خسروی روزهای به زودی از شبکه هفت سیما پخش خواهد شود.

 

 

 

دسته بندی:

آخرین اخبار

حقوقی مدنی و جزا موضوع امروز «ازمن بپرس» سلامت روان موضوع مورد بحث«دکتر سلام» «موتورجستجو» بررسی می کند؛ «قلمرو پارسی»روی آنتن شبکه هفت سیما مهارت به پویانمایی پیوند خورد «به خدآ» روی آنتن می‌رود/ آموزش حال خوب در «آموزش» جعبه ابزار محتوا در «راهش اینه» گشوده شد ویژه برنامه های میلاد پیامبر اکرم(ص) از شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی» در شبکه هفت سیما سعید فتحی روشن مهمان «از من بپرس» می شود گلاره عباسی به «صبحی دیگر» می آید «موتورجستجو»به روز جهانی علم می پردازد آشنایی با کسب و کارهای متنوع در «راهش اینه»/استقبال از کارگاههای آموزشی پخش همایش جایزه مصطفی(ص) از شبکه هفت سیما مسعود احمدی‌افزادی خبر داد؛ «هفت آسمان »درشهادت امام حسن عسگری(ع) تاثیر روابط زوجین در آینده فرزندان را«ازمن بپرس» بررسی مسائل حقوقی راه اندازی کسب و کار ها در«راهش اینه» تدارک شبکه هفت سیما به مناسبت 13 آبان ماه راههای پیشگیری از سرقت در«از من بپرس» بررسی بیماری های عفونی در«دکتر سلام» شبکه آموزش تریبونی برای مهارت آموزان ویژه برنامه های رحلت پیامبر(ص) و امام رضا(ع) از شبکه هفت سیما دومین هم اندیشی ستاد حفظ و ترویج زبان و ادبیات فارسی سیمابرگزارشد/ پایش مجریان سیما بررسی اعتیاد زنان در یک برنامه تلویزیونی بررسی سیره زندگی ائمه اطهار در «هفت آسمان» مشکلات تغذیه ای زائران اربعین در «دکتر سلام» راه جدید «راهش اینه» از بازار بورس می گذرد. پیامدهای ناشی از زلزله را «از من بپرس» شبکه هفت سیما «با کلاس» می شود احمدی‌افزادی مطرح کرد؛برنامه‌های سیما برای حفظ زبان فارسی/اصلاح واژه‌گزینی تبلیغات دکتر احمدی افزادی:رسانه ملی با تمام توان به حفظ و ترویج زبان فارسی اهتمام دارد ویژه برنامه های اربعین از شبکه هفت سیما توصیه های تغذیه ای«دکتر سلام»برای زائران اربعین فصل هشتم «قندپهلو» با شکلی جدید می‌آید رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در «ازمن بپرس» ویژه برنامه «صبحی دیگر» به مناسبت روز جهانی کودک و تلویزیون/خاله رویا و عمو مهربان مهمان برنامه شبکه های اجتماعی و گسست خانواده گذری بر بازار های مالی در «راهش اینه» احمدی افزادی رئیس ستاد «حفظ و ترویج زبان و ادب فارسی» شد بررسی نکات ایمنی-امنیتی ویژه اربعین در«چتر نجات» مهارت تربیت کودکان با پخش انیمیشن حاملگی های پرخطر در «دکتر سلام» بررسی می شود مدیریت مشترک خانواده موضوع امروز «ازمن بپرس» در برنامه «مشاعره» صورت گرفت؛ مهارت آموزی در شبکه هفت سیما محدود به قاب شیشه ای نیست «فرصت برابر» با تغییرات روی آنتن شبکه هفت سیما می رود بازگویی خاطرات جنگ در«هفت نشان» تغییر در زمان پخش «از من بپرس» ماجراهای علمی را در «مستند هفت»ببینید

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها