اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

فیلمی متفاوت از یقه هفتی‌ها در شبکه هفت سیما

برنامه «یقه هفت» با شعار «یقه خود را قاضی کن» کار خود را در شبکه هفت سیما شروع می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، مهرداد تنها تهیه‌کننده برنامه‌های تلویزیونی، در خصوص برنامه «یقه هفت» گفت: استراتژی شبکه هفت براساس مهارت به عنوان یک قابلیت همیشگی در دوره‌های متوالی زندگی طراحی شده است. از این رو برنامه «یقه هفت» در یک نگاه خلاصه سه کلمه (ی) یک (ق) قابلیت (ه) همیشگی است که درون ما وجود دارد؛ اما بلد نیستیم چگونه و چطور و در کجا از آن استفاده کنیم.

 

وی ادامه داد: «یقه هفت» یک برنامه چند وجهی متنوع است که با رویکرد تعاملی سعی دارد از طریق شیرین کلامی و با رویکرد فانتزی به کارکرد تفکر انتقادی که شامل انتقاد درست و رو راست از خود، انتقاد درست و صحیح از دیگران و پذیرا بودن انتقاد بپردازد.

 

تنها پیرامون رویکرد این برنامه عنوان کرد: «یقه هفت» با رویکرد فرهنگ سازی اجتماعی و تاثیرگذاری بر سبک زندگی افراد جامعه در رفتار با دیگران و همچنین بررسی افراط و تفریط‌های رفتاری مردم جامعه و در نهایت جهت دهی درست به آن‌ها، موضوعات خود را به سه بخش رفتاری (فردی، جمعی)، ارتباطی (فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عاطفی) و سبک زندگی تقسیم کرده است.

 

وی افزود: یقه و گریبان چه در گذشته و چه حال در ادبیات ایران جایگاه خاصی دارد؛ استعاره‌ای است از موضوعی که ذهن را درگیر می کند و نگاه درون فرهنگی را شامل می‌شود. این با فحوای برنامه که سبک زندگی است، همخوانی دارد و هفت به دلیل نام شبکه و جایگاه عدد هفت در طی دوران‌ها مورد توجه اتاق فکربرنامه قرار گرفت.

 

 

تنها تصریح کرد: «یقه هفت» قصد دارد کارکرد شروع تغییر نگرش از خود را در دستور کار قرار دهد. واکنش خردمندانه مردمی را مورد تشویق قرار دهد و بخش افراطی و تفریطی را با زبان شیرین نقد کند. به این مفهوم عملی که در کنار مخاطب خود، به همه چیز از زاویه جدیدی بنگریم و مهارت مان در انتقاد را بالا ببریم و جسارت پیدا کنیم که به درستی فکر، عمل و زندگی کنیم که نتیجه‌ آن ایجاد رضایتمندی در فرایند زندگی شخصی و اجتماعی خواهد بود.

 

این تهیه کننده درباره مجری برنامه گفت: مجری اصلی برنامه علی دهقان پور است که بازیگر تئاتر و رادیو و تلویزیون بوده است. در «یقه هفت»، مردم حرف اول را در برنامه می‌زنند و ایتم‌های بسیاری در برنامه طراحی شده است که امیدواریم بعد از پخش برنامه، مردم سازنده آیتم‌ها باشند.

 

گفتنی است برنامه «یقه هفت» در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه ساعت ۲۲ از شبکه هفت سیما پخش خواهد شد.

دسته بندی:

آخرین اخبار

سرمایه تنها به بازار بورس نمی‌پردازد؛ تلاش برای جلب اعتماد مردم در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛ کاهش ۸۰ درصدی بودجه مشاغل خانگی در سال جاری! «هفت نشان» از شبکه هفت سیما بررسی مصوبه ۲۰ شهریور شورایعالی بورس در «سرمایه» علی عسکری در دیدار با حدادعادل مطرح کرد؛ رسانه ملی حساس و هوشیار برای پاسداشت زبان فارسی نقش برخی وزراء در عدم اجرای سند تحول همکاری مشترک معاونت فضای مجازی و شبکه آموزش سیما پخش انیمیشن‌های محرمی از شبکه آموزش روايت آسيب هاي اجتماعي هر روز از "دريچه " شبكه آموزش در حوزه کشاورزی از دنیا عقبیم/ بین کشاورزان و دولت، دیواری حائل است ضرورت تدوین لایحه‌ای برای نیروی انسانی آموزش و پرورش/ کمبود 297 هزار معلم قدردانی وزیر آموزش و پرورش از روحیه جهادی تلاش گران مدرسه تلویزیونی در شبکه های سیما زنگ مدرسه تلویزیونی ایران به صدا درآمد جزئیات جدول آموزشی مدرسه تلویزیونی ایران/ از اضافه شدن دروس پرورشی تا همکاری با رادیو برنامه های زنده شبکه آموزش چهارشنبه 12 اردیبهشت «هرخانه یک حسینیه» هر شب از شبکه آموزش سیما برنامه های زنده چهار شنبه 5 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده سه شنبه 4 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما قدردانی وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مدیرشبکه آموزش سیما توسعه کشت گلخانه اي در«رویش»بررسی می شود برنامه های زنده دوشنبه 3 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده یکشنبه 2 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما کشاورزی هوشمند در«رویش»واکاوی می شود تجلیل از عوامل مدرسه تلویزیونی ایران برنامه های زنده شنبه 1 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما شبکه آموزش در هفته ای که گذشت آمادگی شبکه آموزش برای تولید سالانه حداقل یک مستند مسابقه مهارتی بازدید مدیر شبکه آموزش از مرکز پژوهش های سازمان فنی حرفه ای شبکه آموزش به کنکوری ها مشاوره تخصصی می دهد بررسی کارکردهای آبیاری به روش تیپ در«رویش» تربیت و مهارت آموزی به کودکان موضوع امشب برنامه به وقت ایران بابایی: اقدام عملی درباره کسب و کار اینترنتی در مجلس دهم نداشتیم / الفت نسب: به‌رسمیت نشناختن شبکه‌های مجازی، شکایت از صفحات را بی‌تاثیر می‌کند #برنامه های زنده چهارشنبه #22مرداد 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده سه شنبه 21 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما #برنامه های زنده #دوشنبه20 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما بررسی افزایش تولید برنج در«رویش» #برنامه های زنده #یکشنبه 19 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما معرفی خانواده های برتر در «کی میاد ستاره چینی» مدیر شبکه آموزش سیما احکام جدید صادر کرد شبکه  آموزش سیما جمعه ها «نوسان» خواهد داشت دربرنامه « صبحی دیگر» مطرح شد/برگزاری مسابقات ملی مهارت به صورت غیر متمرکز برپایی کارگاه مجازی مجسمه سازی در شبکه آموزش #برنامه های زنده #چهارشنبه 15 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده سه شنبه 14 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما کرونا و توفیق اجباری نظام آموزش کشور برای تحول به سوی " رسانه معلم #برنامه های زنده #دوشنبه ۱۳ مرداد 1399 شبکه آموزش سیما #برنامه های زنده #یکشنبه 12 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما #برنامه های زنده #پنجشنبه 9 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما عیسی‌زاده: ۵ میلیون نفر نیازمند کمک اورژانسی هستند/دولت مکلف است به زنان سرپرست خانوار مهارت آموزش دهد #برنامه های زنده #چهارشنبه 7 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها