اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

پنج شنبه 20 آبان 1400

آموزش بهداشتی دانش آموزان ، این هفته در لوبیا ، فردا زودبیا

برنامه ترکیبی لوبیا ، فردا زود بیا ، این هفته ، به آموزش بهداشتی دانش آموزان می پردازد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش سیما،  مجید قناد تهیه کننده برنامه ترکیبی لوبیا ، فردا زود بیا با اعلام این خبر گفت : این هفته با بهره گیری از نمایش و بازی های کودکانه و گفتمان ، به آموزش بهداشت و سلامتی کودکان و نکاتی که دانش آموزان در مدارس باید رعایت کنند در آستانه بازگشایی تدریجی مدارس خواهیم پرداخت.
  
* لوبیا ، زودبیا ، برنامه ای برای کودکان و بزرگسالان 

از بین بچه های دهه های مختلف از ۵۰ تا شاید ۸۰ و ۹۰ کمتر کسی پیدا می شود که با برنامه های قدیم و جدید عمو قناد خاطره نداشته باشد. عمو قناد به وسعت خانواده بزرگ ایران که حدود چهار دهه است عموی بچه های ایران است. 
مجیدقناد که سال هاست برای مخاطبان کودک و نوجوان برنامه اجرا و تهیه می کند و می سازد و حالا از نوروز ۱۴۰۰ تا امروز به جز ایام عزاداری محرم و صفر ، با برنامه ترکیبی «لوبیا فردا زود بیا» میزبان مخاطبان شبکه آموزش بوده که به دلیل استقبال بچه ها تولید و پخش آن ادامه پیدا کرده است .
این برنامه هر هفته روزهای جمعه ساعت ۱۰:۳۰ صبح و در تکرار پنج شنبه حوالی ساعت ۱۷:۳۰ از طریق آنتن شبکه آموزش سیما میهمان بچه های دهه ۸۰ و ۹۰  است. 
لوبیا فردا زود بیا گلچین و ترکیبی از برنامه ها و تجربه های گذشته عمو قناد است ، به اضافه برنامه های جدید که شامل گفتمان، شعر، موسیقی، مسابقه، نمایش عروسکی است.
محید قناد در این رابطه به خبرنگار روابط عمومی شبکه آموزش سیما  گفت : مخاطب این برنامه فقط کودکان نیستند و خانواده ها را نیز شامل می شود. 
تهیه کننده محبوب  لوبیا ، فردا زود بیا در پایان گفت : حسین مزینانی ، سپهر قناد ، رسول قنبری ، فرشید عسکری همراه با کار عروسکی بیل و بیلچه و زنبیل در بخش های نمایشی بنده را همراهی و هنرنمایی می کنند .
@amoozeshtv 
#لوبیا_فردا_زودبیا 
#عمو_قناد

دسته بندی:

آخرین اخبار

بهداشت جسمی و روحی کودکان دوشنبه 7 آذر موضوع برنامه صبحی دیگر معلمی که یک میلیون درخت کاشت بررسی بیماری واریس در صبحی دیگر آیا آب آوردن مغز در کودکان درمان دارد خودسرانه دارو مصرف نکنید به موازات بازی های جام جهانی فوتبال ،شبکه آموزش سیما برنامه "بازی موازی" را روی آنتن می برد دیابتی ها فردا دوشنبه برنامه صبحی دیگر را تماشا نمایند بررسی بیماری های کلیوی با شروع هفته حمایت از بیماران کلیوی در شبکه آموزش پوسیدگی دندان در کودکان موضوع برنامه دکتر سلام کتاب ، کتابدار و کتابخوانی موضوع برنامه صبحی دیگر مجموعه «زندگی بهتر»، روی آنتن شبکه آموزش رویداد ستاپ؛ راهی به سمت عدالت آموزشی در کشور نشست خبری رویداد ملی ستاپ در شبکه آموزش سیما طرح تحولی مدرسه تلویزیونی رونمایی شد در آیین معرفی از طرح تحولی مدرسه تلویزیونی ایران تاکید شد؛ عدالت و تحول آموزش از اهداف اصلی مدرسه تلویزیونی ایران استفاده از معلم بازیگر در «مدرسه تلویزیونی ایران»/ در مدرسه ما یادگیری خوشمزه است عدالت آموزشی ‌با مدرسه تلویزیونی ایران رقم خواهد خورد‌ تحول آموزشی از اهداف مدرسه تلویزیونی/ آموزش باید آمیخته به سرگرمی باشد معلم بازیگرها می‌آیند و کاسبان آموزش جایی ندارند عدالت آموزشی با مدرسه تلویزیونی ایران بازگشایی مدرسه تلویزیونی همزمان با آغاز به کار مدارس تامین نیاز سلامت جامعه در «دکتر «سلام» معرفی تله‌های زندگی در «خارج از محدوده» ایجاد کارگروه تعامل شبکه آموزش با جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با هدف توسعه مشارکت های مردمی شغل زیادی برای رشته علوم پایه و محض در کشور نیست زندگی دانشجویی یک مرحله گذار برای ورود به زندگی مستقل بانوان بیشترین مخاطب برنامه «دکتر سلام» مدیر گروه آموزش های عمومی شبکه آموزش سیما منصوب شد چالشهای روابط والدین و کودکان موضوع برنامه دکتر سلام «صبحی دیگر» به دنبال نخبگان ناشناخته کشور عدالت در سلامت از محور‌های کلیدی سری جدید برنامه دکتر سلام قائم مقام شبکه آموزش سیما معرفی شد سرپرست واحد تامین برنامه شبکه آموزش سیما معرفی شد جلسه هم اندیشی برنامه «رویش» برگزار شد «سررشته» را از دست ندهید «پرستاره» مجالی برای تکریم ستاره‌های ارزشمند تغذیه با شیر مادر تقدیر نظام پزشکی تهران از برنامه «دکتر سلام» راه های درمان بیماران هموفیلی سرپرست گروه آموزش های رسمی منصوب شد تکریم نخبگان آموزش در «پرستاره» پویش مردمی هر خانه یک پرچم مدیر شبکه آموزش:: شبکه آموزش به عنوان بهترین ابزار برای تحقق عدالت آموزشی است مراسم‌ تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید مالی و اداری شبکه آموزش برگزار شد. بیابان زدایی موضوع برنامه رویش نویسنده سریال "پلاک ۱۳"سرپرست واحد طرح و برنامه شبکه آموزش  شد. بیماری های روماتیسمی و راه های درمان آن ریزش مو ، مشکلات پوستی ، زیبایی و درمان در شبکه آموزش سیما مخاطرات جوی و راه های مقابله با آن موضوع برنامه رویش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها