اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

رئیس دانشگاه شهید بهشتی:صدا و سیما می‌تواند دانشگاه را از زبان دانشگاه‌هیان به بهترین شکل معرفی کند

اسدلله نصیری قیداری،رئیس دانشگاه شهید بهشتی می‌گوید رسانه ملی و دانشگاه ها می‌توانند از ظرفیت‌های بالایشان استفاده کنند و مشکل اینجاست ارتباط این دو نهاد با هم مستحکم نیست.

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما،اسدالله نصیری قیداری که شب گذشته ششم مهرماه مهمان برنامه «به وقت ایران» در شبکه آموزش بود، درمورد تلاش‌های صدا و سیما برای بهره بردن از دانش کارشناسانی که از دانشگاه ها فارغ التحصیل شده اند، گفت: کار علمی، پژوهشی و دانشگاهی به دقت بسیار نیاز دارد حتی برنامه سازی و خبرنگاری در این حوزه هم نیازمند اطلاعات علمی کافی و دقیق است.
او گفت: می‌توان گروه های علمی تشکیل داد و از دانشگاه کمک گرفت و صدا و سیما که از نهادهای بسیار قدرتمند کشور است از این موهبت استفاده کند و در تعامل با هم کارهای مفیدی انجام دهند. صدا و سیما در خیلی از ابعاد عملکرد خوبی دارد و فکر می‌کنم در زمینه علمی هم باید تقویت شود.
رئیس دانشگاه شهید بهشتی ضمن اشاره به تاثیراتی که برنامه ریزی‌های دقیق در رفع مشکلات جامعه دارد، بیان کرد: صدا و سیما نه تنها می‌تواند به مطرح کردن مشکلات جامعه کمک کند بلکه این امکان را دارد که خواسته‌ها و نیازهای دانشگاه و دانشجوها را هم بیان کند و در واقع به ما یاری برساند.
او افزود: صدا و سیما به عنوان رسانه ای گسترده اگر دستاوردهای دانشگاه را معرفی کند و تعریف درستی از ماهیت دانشگاه ارائه دهد، بچه‌های دبیرستانی ما با آگاهی بیشتری وارد محیط آموزش عالی می‌شوند. صدا و سیما می‌تواند دانشگاه را از زبان دانشگاه‌هیان به بهترین شکل معرفی کند. ما در دانشگاه شهید بهشتی کارهای پژوهشی زیادی در زمینه کرونا انجام داده ایم و افراد خیر هم به کمک ما آمده اند و اگر همین اقدامات ما از جانب رسانه ملی مورد حمایت قرار بگیرد، آیا نتیجه بهتری حاصل نمی شود؟
نصیری قیداری در ادامه گفت: ما اساتید و جوانان موفق کم نداریم و صدا و سیما بستری برای شناسایی افراد کارشناس است. 
برنامه «به وقت ایران» با رویکرد مهارتی به تهیه‌کنندگی علیرضا عاصم‌یوسفی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت ۲۱:۴۵ تا ۲۳ به صورت زنده روی آنتن شبکه آموزش می رود.

دسته بندی:

آخرین اخبار

موضوع و میهمانان برنامه های زنده دوشنبه ۵ آبان ماه موضوع و میهمانان برنامه های زنده شنبه 3 آبان ماه موضوع و میهمانان برنامه های زنده پنجشنبه 1 آبان ماه شبکه هفت سیما از چهارشنبه 30 مهر ماه با برنامه «بورسانه» به مخاطبان سرمایه گذاری و بورس را آموزش می دهد. برنامه «سرمایه»بررسی می کند / نقش رسانه در بازار سرمایه موضوع و میهمانان برنامه های زنده چهارشنبه 30 مهر «به وقت ایران» به موضوع مهارت های مدیریتی می‌پردازد #برنامه های زنده # سه شنبه ۲۹ مهر 1399 شبکه آموزش سیما «صبحی دیگر» به بیماری کرونا و پیشگیری از آن می پردازد موضوع و میهمانان برنامه های زنده دوشنبه 28 مهر موضوع و میهمان برنامه یکشنبه ۲۷ مهر موضوع و میهمانان برنامه زنده شنبه 26 مهر «هفت آسمان»و«حضرت باران» ویژه برنامه های پایان صفر شبکه آموزش موضوع و میهمانان برنامه های زنده پنج شنبه 24 مهر موضوع و میهمانان برنامه های زنده چهار شنبه 23 مهر در برنامه«سرمایه» بررسی می شود موضوع و میهمانان برنامه های زنده سه شنبه 22 مهر موضوع و میهمانان برنامه های زنده دوشنبه 21 مهر «هفت آسمان» اربعینی می شود «سرمایه» فرهنگ سازی می کند حسینی: دریچه مدرسه تلویزیونی برای تمام ناشنوایان باز است «سرمایه» چشم انداز بازار بورس در هفته آینده را بررسی می کند رئیس دانشگاه تهران: صدا و سیما راه را برای افردی که در آینده به دانشگاه می آیند هموار می‌کند رئیس دانشگاه شهید بهشتی:صدا و سیما می‌تواند دانشگاه را از زبان دانشگاه‌هیان به بهترین شکل معرفی کند بیان تهدیدها و حقایق سرمایه گذاری در برنامه «سرمایه» تاکید بر ارتقای سطح مهارت و دانش ناشنوایان در سیما در برنامه «به وقت ایران» بررسی شد؛ نزدیک به ۲۰ میلیون دهک پایین رو به بحران داریم در برنامه «سرمایه» بررسی می شود؛ علت اصلی ریزشهای بازار چیست؟ سرمایه تنها به بازار بورس نمی‌پردازد؛ تلاش برای جلب اعتماد مردم در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛ کاهش ۸۰ درصدی بودجه مشاغل خانگی در سال جاری! «هفت نشان» از شبکه هفت سیما بررسی مصوبه ۲۰ شهریور شورایعالی بورس در «سرمایه» علی عسکری در دیدار با حدادعادل مطرح کرد؛ رسانه ملی حساس و هوشیار برای پاسداشت زبان فارسی نقش برخی وزراء در عدم اجرای سند تحول همکاری مشترک معاونت فضای مجازی و شبکه آموزش سیما پخش انیمیشن‌های محرمی از شبکه آموزش روايت آسيب هاي اجتماعي هر روز از "دريچه " شبكه آموزش در حوزه کشاورزی از دنیا عقبیم/ بین کشاورزان و دولت، دیواری حائل است ضرورت تدوین لایحه‌ای برای نیروی انسانی آموزش و پرورش/ کمبود 297 هزار معلم قدردانی وزیر آموزش و پرورش از روحیه جهادی تلاش گران مدرسه تلویزیونی در شبکه های سیما زنگ مدرسه تلویزیونی ایران به صدا درآمد جزئیات جدول آموزشی مدرسه تلویزیونی ایران/ از اضافه شدن دروس پرورشی تا همکاری با رادیو برنامه های زنده شبکه آموزش چهارشنبه 12 اردیبهشت «هرخانه یک حسینیه» هر شب از شبکه آموزش سیما برنامه های زنده چهار شنبه 5 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده سه شنبه 4 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما قدردانی وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مدیرشبکه آموزش سیما توسعه کشت گلخانه اي در«رویش»بررسی می شود برنامه های زنده دوشنبه 3 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده یکشنبه 2 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها