اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

بررسی بازار بورس در«راهش اینه»

حسین زمانی،کارشناس ارشد بازار سرمایه و بورس پنجشنبه 18 اردیبهشت ماه در برنامه «راهش اینه» نحوه ورود به بازار بورس را توضیح خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، مهمان میز مهارت برنامه پنجشنبه 18 اردیبهشت ماه«راهش اینه»، یک مهارت عملی و کاربردی را آموزش خواهد داد. این هفته مهمان میز مهارت شادی رستمی، سرآشپز با تجربه و خبره خواهد بود که طرز تهیه نان لقمه ای را که مناسب ایام ماه مبارک رمضان است، آموزش می دهد.
بحث کارشناسی این هفته به بررسی بازار بورس در کشور اختصاص دارد.  بازار بورس و سرمایه ، از جمله بازارهای مالی است که نقش به سزایی در رشد اقتصاد دارد.در این بازار مردم به جای پس انداز، سرمایه گذاری می کنند. و به این ترتیب با تزریق نقدینگی بستری مناسب برای رونق اقتصادی کشور ، فراهم می آورند.سرمایه گذاری ایجاد ارزش افزوده در آینده است. هدایت سرمایه های راکد مردم مردم به بازار بورس،سبب تحول بنگاههای اقتصادی در کشور می شود و این تحول یکی از مهم ترین اهرم های رشد و توسعه اقتصادی است.
در بین بازارهای مالی، مانند مسکن، سکه و ارز و ... بورس بازاری است که مردم اطلاعات کمی درباره آن دارند،در حالی که این بازار ، مزایایی دارد که آن را به بازار مناسبی برای سرمایه گذاری افراد عادی، تبدیل کرده است.
هرچند امکان سرمایه گذاری در بورس برای همه افراد جامعه ،امکان پذیر است، اما این امر بدون دانستن اصول سرمایه گذاری در این بازار، میسر نخواهد شد. پیش بینی وضعیت یک سهم و تشخیص زمان مناسب خرید و فروش آن، تخصصی است که نیاز به فراگیری دارد. 
حسین زمانی،کارشناس ارشد بازار سرمایه و بورس در برنامه این هفته به سوالات و ابهامات موجود در این زمینه پاسخ خواهد داد و نحوه ورود به این بازار را توضیح خواهد داد.
برنامه «راهش اینه»از فصل سوم خود، هرچه بیشتر بر مهارت آموزی متمرکز بوده است، به طوری که علاوه بر برنامه زنده، با تولید برنامک های صفر تا صد،هر بار یک مهارت فنی، هنری یا کاربردی را از صفر تا صد به تصویر می کشد.
صفر تا صد که حاصل تلاش همکاران تولید «راهش اینه» در گروه آموزش های عمومی شبکه آموزش می باشد، سرتاسرهفته از این شبکه پخش می شود و در این مدت توانسته مخاطبان زیادی را جذب نماید. 

برنامه «راهش اینه» به تهیه کنندگی پرتو رضایان،کارگردانی میثم نظیمی و اجرای فریبا باقری روزهای پنجشنبه ساعت 21، از شبکه آموزش پخش می شود .

دسته بندی:

آخرین اخبار

بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از مدرسه تلویزیونی ایران/ عصر رسانه و معلم آغاز شده موضوع و میهمانان برنامه های زنده سه شنبه 6 آبان ماه قاضی‌زاده هاشمی در «به وقت ایران» مطرح کرد؛ موضوع و میهمانان برنامه های زنده دوشنبه ۵ آبان ماه موضوع و میهمانان برنامه های زنده شنبه 3 آبان ماه موضوع و میهمانان برنامه های زنده پنجشنبه 1 آبان ماه شبکه هفت سیما از چهارشنبه 30 مهر ماه با برنامه «بورسانه» به مخاطبان سرمایه گذاری و بورس را آموزش می دهد. برنامه «سرمایه»بررسی می کند / نقش رسانه در بازار سرمایه موضوع و میهمانان برنامه های زنده چهارشنبه 30 مهر «به وقت ایران» به موضوع مهارت های مدیریتی می‌پردازد #برنامه های زنده # سه شنبه ۲۹ مهر 1399 شبکه آموزش سیما «صبحی دیگر» به بیماری کرونا و پیشگیری از آن می پردازد موضوع و میهمانان برنامه های زنده دوشنبه 28 مهر موضوع و میهمان برنامه یکشنبه ۲۷ مهر موضوع و میهمانان برنامه زنده شنبه 26 مهر «هفت آسمان»و«حضرت باران» ویژه برنامه های پایان صفر شبکه آموزش موضوع و میهمانان برنامه های زنده پنج شنبه 24 مهر موضوع و میهمانان برنامه های زنده چهار شنبه 23 مهر در برنامه«سرمایه» بررسی می شود موضوع و میهمانان برنامه های زنده سه شنبه 22 مهر موضوع و میهمانان برنامه های زنده دوشنبه 21 مهر «هفت آسمان» اربعینی می شود «سرمایه» فرهنگ سازی می کند حسینی: دریچه مدرسه تلویزیونی برای تمام ناشنوایان باز است «سرمایه» چشم انداز بازار بورس در هفته آینده را بررسی می کند رئیس دانشگاه تهران: صدا و سیما راه را برای افردی که در آینده به دانشگاه می آیند هموار می‌کند رئیس دانشگاه شهید بهشتی:صدا و سیما می‌تواند دانشگاه را از زبان دانشگاه‌هیان به بهترین شکل معرفی کند بیان تهدیدها و حقایق سرمایه گذاری در برنامه «سرمایه» تاکید بر ارتقای سطح مهارت و دانش ناشنوایان در سیما در برنامه «به وقت ایران» بررسی شد؛ نزدیک به ۲۰ میلیون دهک پایین رو به بحران داریم در برنامه «سرمایه» بررسی می شود؛ علت اصلی ریزشهای بازار چیست؟ سرمایه تنها به بازار بورس نمی‌پردازد؛ تلاش برای جلب اعتماد مردم در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛ کاهش ۸۰ درصدی بودجه مشاغل خانگی در سال جاری! «هفت نشان» از شبکه هفت سیما بررسی مصوبه ۲۰ شهریور شورایعالی بورس در «سرمایه» علی عسکری در دیدار با حدادعادل مطرح کرد؛ رسانه ملی حساس و هوشیار برای پاسداشت زبان فارسی نقش برخی وزراء در عدم اجرای سند تحول همکاری مشترک معاونت فضای مجازی و شبکه آموزش سیما پخش انیمیشن‌های محرمی از شبکه آموزش روايت آسيب هاي اجتماعي هر روز از "دريچه " شبكه آموزش در حوزه کشاورزی از دنیا عقبیم/ بین کشاورزان و دولت، دیواری حائل است ضرورت تدوین لایحه‌ای برای نیروی انسانی آموزش و پرورش/ کمبود 297 هزار معلم قدردانی وزیر آموزش و پرورش از روحیه جهادی تلاش گران مدرسه تلویزیونی در شبکه های سیما زنگ مدرسه تلویزیونی ایران به صدا درآمد جزئیات جدول آموزشی مدرسه تلویزیونی ایران/ از اضافه شدن دروس پرورشی تا همکاری با رادیو برنامه های زنده شبکه آموزش چهارشنبه 12 اردیبهشت «هرخانه یک حسینیه» هر شب از شبکه آموزش سیما برنامه های زنده چهار شنبه 5 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده سه شنبه 4 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما قدردانی وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مدیرشبکه آموزش سیما

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها