اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

«فرصت برابر» دکور برنامه را در اختیار مدرسه تلویزیونی قرار داد/ تغییرمجری در سال آینده

تهیه کننده برنامه «فرصت برابر» گفت: دکور این برنامه به دلیل تعطیلی مدارس به خاطر شیوع کرونا در اختیار مدرسه تلویزیونی که این روزها ضرورت بسیاری بر پخش چنین برنامه ای است قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، «مرتضی یعقوبی» تهیه کننده برنامه «فرصت برابر» ، با اشاره به تولید این برنامه گفت: هفته گذشته طی تصمیمی که با آقای سپهرین به واسطه ارتباط هایی که در وزارت آموزش و پرورش دارد، گرفتیم قرار شد تا دکور این برنامه به دلیل تعطیلی مدارس به خاطر شیوع کرونا در اختیار مدرسه تلویزیونی که این روزها ضرورت بسیاری بر پخش چنین برنامه ای است قرار بگیرد.

وی ادامه داد: ما انشاله از سال آینده و بعد از نوروز با فرصت برابر در خدمت مخاطبانمان خواهیم بود. همچنین در ایام نوروز هیچ سالی ما برنامه نداشتیم.

این تهیه کننده در ادامه نیز بیان داشت: فرصت برابر در همین روزهای اخیر روزانه مخاطبان بسیاری داشت و صفحه این برنامه در اینستاگرام به طور روزانه ۵ هزار فالوور می گیرد.

وی با بیان اینکه این برنامه روی مهارت درس خواندن و انتخاب رشته متمرکز است، عنوان داشت: بازه زمانی مخاطبان فرصت برابر را ۱۵ تا ۲۵ سال قرار دادیم و زمان پخش نیز ساعت ۱۶ از شبکه آموزش است.

یعقوبی درباره تغییراتی که قرار است در آینده در این برنامه اعمال شود، نیز گفت: سه روز ابتدای هفته از شنبه تا دوشنبه برنامه داریم. روزهای شنبه روی موضوع انگیزشی، یکشنبه فنی حرفه ای و کار و دانش و دوشنبه ها درباره مشاغل و کارآفرینی صحبت خواهیم کرد و اطلاعات مفیدی را در اختیار مخاطبان قرار می دهیم.

وی با اشاره به تغییر مجری در این برنامه نیز افزود: تغییری در مجری ها نداشتیم و کیوان ساکت اف و کاوه یانقی به اجرای برنامه می پردازند.

یعقوبی افزود: در دو هفته پایانی سال با اینکه در حیطه اختیارات فرصت برابر نبود اما نسبت به دانش آموزان احساس مسئولیت کرد و برخی جزوه ها را در صفحه شخصی در فضای مجازی قرار داد و باعث برقراری ارتباط بین معلم ها و دانش آموزان با یکدیگر شد. از جمله این برنامه ها می توان به کار در منزل، تمرین ها، سوال های امتحانی، راهنمایی و ... اشاره کرد که برای همین کار دو ادمین استخدام کردیم تا روزانه به سه هزار کامنت ارسالی توسط مخاطبین برنامه پاسخ دهند.

دسته بندی:

آخرین اخبار

«هفت نشان» از شبکه هفت سیما بررسی مصوبه ۲۰ شهریور شورایعالی بورس در «سرمایه» علی عسکری در دیدار با حدادعادل مطرح کرد؛ رسانه ملی حساس و هوشیار برای پاسداشت زبان فارسی نقش برخی وزراء در عدم اجرای سند تحول همکاری مشترک معاونت فضای مجازی و شبکه آموزش سیما پخش انیمیشن‌های محرمی از شبکه آموزش روايت آسيب هاي اجتماعي هر روز از "دريچه " شبكه آموزش در حوزه کشاورزی از دنیا عقبیم/ بین کشاورزان و دولت، دیواری حائل است ضرورت تدوین لایحه‌ای برای نیروی انسانی آموزش و پرورش/ کمبود 297 هزار معلم قدردانی وزیر آموزش و پرورش از روحیه جهادی تلاش گران مدرسه تلویزیونی در شبکه های سیما زنگ مدرسه تلویزیونی ایران به صدا درآمد جزئیات جدول آموزشی مدرسه تلویزیونی ایران/ از اضافه شدن دروس پرورشی تا همکاری با رادیو برنامه های زنده شبکه آموزش چهارشنبه 12 اردیبهشت «هرخانه یک حسینیه» هر شب از شبکه آموزش سیما برنامه های زنده چهار شنبه 5 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده سه شنبه 4 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما قدردانی وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مدیرشبکه آموزش سیما توسعه کشت گلخانه اي در«رویش»بررسی می شود برنامه های زنده دوشنبه 3 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده یکشنبه 2 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما کشاورزی هوشمند در«رویش»واکاوی می شود تجلیل از عوامل مدرسه تلویزیونی ایران برنامه های زنده شنبه 1 شهریور 1399 شبکه آموزش سیما شبکه آموزش در هفته ای که گذشت آمادگی شبکه آموزش برای تولید سالانه حداقل یک مستند مسابقه مهارتی بازدید مدیر شبکه آموزش از مرکز پژوهش های سازمان فنی حرفه ای شبکه آموزش به کنکوری ها مشاوره تخصصی می دهد بررسی کارکردهای آبیاری به روش تیپ در«رویش» تربیت و مهارت آموزی به کودکان موضوع امشب برنامه به وقت ایران بابایی: اقدام عملی درباره کسب و کار اینترنتی در مجلس دهم نداشتیم / الفت نسب: به‌رسمیت نشناختن شبکه‌های مجازی، شکایت از صفحات را بی‌تاثیر می‌کند #برنامه های زنده چهارشنبه #22مرداد 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده سه شنبه 21 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما #برنامه های زنده #دوشنبه20 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما بررسی افزایش تولید برنج در«رویش» #برنامه های زنده #یکشنبه 19 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما معرفی خانواده های برتر در «کی میاد ستاره چینی» مدیر شبکه آموزش سیما احکام جدید صادر کرد شبکه  آموزش سیما جمعه ها «نوسان» خواهد داشت دربرنامه « صبحی دیگر» مطرح شد/برگزاری مسابقات ملی مهارت به صورت غیر متمرکز برپایی کارگاه مجازی مجسمه سازی در شبکه آموزش #برنامه های زنده #چهارشنبه 15 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما برنامه های زنده سه شنبه 14 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما کرونا و توفیق اجباری نظام آموزش کشور برای تحول به سوی " رسانه معلم #برنامه های زنده #دوشنبه ۱۳ مرداد 1399 شبکه آموزش سیما #برنامه های زنده #یکشنبه 12 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما #برنامه های زنده #پنجشنبه 9 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما عیسی‌زاده: ۵ میلیون نفر نیازمند کمک اورژانسی هستند/دولت مکلف است به زنان سرپرست خانوار مهارت آموزش دهد #برنامه های زنده #چهارشنبه 7 مرداد 1399 شبکه آموزش سیما «مدرسه تلویزیونی ایران» نو می‌شود/ طرحی برای آموزش به ناشنوایان موفقیت شبکه آموزش در جذب نوجوانان

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها