اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

بررسی ماندگاری تاثیرات اعتیاد بر ظاهر افراد در«اعتیاد و زنان»

برنامه «اعتیاد و زنان» سه شنبه 26آذر ماه به موضوع تاثیرات اعتیاد بر بدن و ظاهر افراد معتاد چقدر و ماندگاری آن می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، دکتر دکتر بهزادی و دکتر مرتضی جاوید از روانشناسان کشورمان این هفته مهمان برنامه «زنان و اعتیاد» هستند.
در برنامه سه شنبه 26آذر ماه موضوعاتی همچون، تصورات و مواجهه فرزندان خردسال با والدین معتاد به چه صورتی است؟، تاثیرات اعتیاد بر بدن و ظاهر افراد معتاد چقدر زیاد و چقدر ماندگار است، حتی بعد از ترک نتیجه آن بر زندگی افراد چگونه می تواند باشد ؟ بررسی می شود.
همچنین چهارشنبه 27آذر ماه در رابطه با اینکه توصیه های برای مصرف مسکن های سنگین مانند مورفین که موجب دوری از اعتیاد به اونها می شود و مصرف خود سرانه دارو و مسکن چه تاثیری می تواند در افراد، حتی فراتر از اعتیاد بگذارد ؟، احساس موفقیت و رضایت از موقعیتی که فرد در آن است، چقدر در پیشگیری از اعتیاد تاثیرگذار است ؟و قدرت تعاملی و روابط احساسی خانم ها چقدر می تواند آنها را در معرض خطر اعتیاد و مشکلات بعدی آن قرار دهد؟ گفتگو می شود.
برنامه «اعتیاد وزنان»به تهیه کنندگی جلال چاوشیان سه شنبه،چهارشنبه و پنج شنبه ها ساعت 16از شبکه هفت سیما روی آنتن می رود.

دسته بندی:

آخرین اخبار

«کی میاد ستاره چینی» به «شهرضا» سفر می‌کند احمدی افزادی مطرح کرد ؛ فصل جديد راهش اینه از راه رسید رمز پویا در «صبحی دیگر» بررسی می شود اهمیت مهارت در حوزه های کاریابی را«ازمن بپرس» معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی کشور در«دکتر سلام» در«یقه هفت» بررسی می شود؛ آموزش مهارت «نه گفتن» در «چترنجات» ویژه برنامه«از من بپرس» به مناسبت شهادت سردار سلیمانی «از من بپرس» با رویکرد جدید روی آنتن می رود راه اندازی میزهای مهارت در شبکه آموزش بررسی فرزند پروری موفق در«صبحی دیگر» استفاده حداکثری از فرصت ها رویکرد فصل جدید «یقه هفت» تفکر خلاقانه در«فرصت برابر» فصل جدید برنامه «سفرگرد» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما آموزش شهروندی  در«اهالی حومه» آموزش مهارت استفاده از انگشتان دست درسری جدید «من می توانم» معاون واژه گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی: مسابقه«رویش» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی»در شب یلدا فصل جدید «مثبت 40» با ساختاری متفاوت روی آنتن می رود «بهترین خود باش» شعار جدیدترین برنامه شامگاهی شبکه آموزش سیما بررسی ماندگاری تاثیرات اعتیاد بر ظاهر افراد در«اعتیاد و زنان» بررسی پیشگیری نوجوانان از مصرف مواد مخدر در«از من بپرس» زبان و ادبیات فارسی در الویت رسانه ملی! «چتر نجات» با موضوع مهارت‌های خود مراقبتی؛ پخش جشنواره " جایزه تهران " از شبکه آموزش سیما شروع پخش برنامه شامگاهی شبکه هفت سیما از اول دیماه تجلیل از مقام مادر در«کی میاد ستاره چینی» تغییر زمان پخش برنامه«اعتیاد وزنان» در برنامه «از من بپرس» بررسی می شود؛ افشین سنگ چاپ در«صبحی دیگر» شبكه آموزش با یك برنامه امنیتی به استقبال مخاطبانش رفته است آموزش‌ مهارت‌های مختلف به خانواده‌های ایرانی تهران هوشمند با «موتورجستجو» بررسی چالش های ورزش دانشجویی در«فرصت برابر» «کی میاد ستاره چینی» این هفته مهمان شهر ابریشم می شود مسابقه تلفنی رویش به زودی از شبكه هفت سیما پخش می‌شود قدردانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از رسانه ملی در نشست ستاد مهارت آموزی مطرح شد؛ «دکترسلام» بررسی می کند؛ رئیس پلیس راه کشور در «از من بپرس» مسابقه«رویش» به زودی روی آنتن شبکه هفت سیما «موتورجستجو» به رفتار حرفه ای می پردازد بیماری های ستون فقرات موضوع امروز«دکتر سلام» بررسی نقش مدارس در ارائه سبک زندگی درست در«زنان و اعتیاد» «کی میاد ستاره چینی» این هفته به چادگان می رود چتر نجات شبکه آموزش برای مقابله با خطراتی که مردم را تهدید می‌کند! بررسی مزایا و معایب کشیدن دندان عقل در«دکتر سلام» بازیگر فوق لیسانسه ها مهمان «صبحی دیگر» می شود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها