اپلیکیشن شبکه آموزش
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

آموزش‌ مهارت‌های مختلف به خانواده‌های ایرانی

مدیر گروه مهارت‌های تخصصی و عمومی شبکه هفت سیما از تولید برنامه‌ای شبانه خبر داد که قرار است با پرداختن به سوژه های نو در فرم و شکل جدید، توجه خانواده‌ها را به سمت این موضوع جلب کند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه هفت سیما، بهروز خلجی (مدیر گروه مهارت‌های تخصصی و عمومی شبکه هفت سیما و دبیر اجرایی ستاد مهارت آموزی سیما) درباره برنامه‌های تازه‌ای که در راستای مهارت آموزی در شبکه هفت سیما تدارک دیده شده گفت: رویکرد این گروه برای تولید برنامه هایی در حوزه مهارت افزایی جامعه است. بر همین مبنا قرار است بحث توانمندسازی جامعه و فن‌آموزی ، تشویق اقشار مختلف جامعه به باورپذیری ظرفیت ها و توانایی ها در اولویت برناممه های گروه است.

وی ادامه داد: در برنامه‌هایی که فعلا داریم به این امر توجه کردیم و انشالله در ادامه یک برنامه شبانه‌ خواهیم داشت، این برنامه; خانواده با تمام عناصر آن را هدف قرار داده و حتما به لایه های مختلف در سطح جامعه سر خواهد زد..

دبیر اجرایی ستاد مهارت آموزی سیما ضمن بیان اینکه این برنامه از دی ماه روی آنتن می‌رود، بیان کرد: نگاهمان در این برنامه که تهیه‌کنندگی آن را نیز خانم فیروزی برعهده دارد، معطوف به شعار "بهترین خودت باش" است.

خلجی همچنین درباره دیگر برنامه‌های شبکه هفت سیما توضیح داد: نکته‌ای که در جلسات مختلف نیز مطرح شده است، بحث داشتن یک کمربند کنداکتوری در شبکه‌های مختلف سیما است. ما آیتم‌های پراکنده و مختلفی را در شبکه‌های مختلفی نظیر: یک، دو، سه و شبکه‌های دیجیتالی داریم. منتها این آیتم‌ها ساماندهی نشده که هم هم‌افزایی و رویکرد سیما در حوزه مهارت مشخص شود و هم اینکه در حوزه توانمند سازی و مهارت افزایی جوانان و مردم جریان سازی نمائیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم جریان سازی لازم برای ظرفیت ها و تضاد های واقعی موجود در جامعه به ایجاد اشتغال و بازار کار کمک شایانی نمائیم.

 

دسته بندی:

آخرین اخبار

«کی میاد ستاره چینی» به «شهرضا» سفر می‌کند احمدی افزادی مطرح کرد ؛ فصل جديد راهش اینه از راه رسید رمز پویا در «صبحی دیگر» بررسی می شود اهمیت مهارت در حوزه های کاریابی را«ازمن بپرس» معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی کشور در«دکتر سلام» در«یقه هفت» بررسی می شود؛ آموزش مهارت «نه گفتن» در «چترنجات» ویژه برنامه«از من بپرس» به مناسبت شهادت سردار سلیمانی «از من بپرس» با رویکرد جدید روی آنتن می رود راه اندازی میزهای مهارت در شبکه آموزش بررسی فرزند پروری موفق در«صبحی دیگر» استفاده حداکثری از فرصت ها رویکرد فصل جدید «یقه هفت» تفکر خلاقانه در«فرصت برابر» فصل جدید برنامه «سفرگرد» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما آموزش شهروندی  در«اهالی حومه» آموزش مهارت استفاده از انگشتان دست درسری جدید «من می توانم» معاون واژه گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی: مسابقه«رویش» از فردا روی آنتن شبکه هفت سیما «کی میاد ستاره چینی»در شب یلدا فصل جدید «مثبت 40» با ساختاری متفاوت روی آنتن می رود «بهترین خود باش» شعار جدیدترین برنامه شامگاهی شبکه آموزش سیما بررسی ماندگاری تاثیرات اعتیاد بر ظاهر افراد در«اعتیاد و زنان» بررسی پیشگیری نوجوانان از مصرف مواد مخدر در«از من بپرس» زبان و ادبیات فارسی در الویت رسانه ملی! «چتر نجات» با موضوع مهارت‌های خود مراقبتی؛ پخش جشنواره " جایزه تهران " از شبکه آموزش سیما شروع پخش برنامه شامگاهی شبکه هفت سیما از اول دیماه تجلیل از مقام مادر در«کی میاد ستاره چینی» تغییر زمان پخش برنامه«اعتیاد وزنان» در برنامه «از من بپرس» بررسی می شود؛ افشین سنگ چاپ در«صبحی دیگر» شبكه آموزش با یك برنامه امنیتی به استقبال مخاطبانش رفته است آموزش‌ مهارت‌های مختلف به خانواده‌های ایرانی تهران هوشمند با «موتورجستجو» بررسی چالش های ورزش دانشجویی در«فرصت برابر» «کی میاد ستاره چینی» این هفته مهمان شهر ابریشم می شود مسابقه تلفنی رویش به زودی از شبكه هفت سیما پخش می‌شود قدردانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از رسانه ملی در نشست ستاد مهارت آموزی مطرح شد؛ «دکترسلام» بررسی می کند؛ رئیس پلیس راه کشور در «از من بپرس» مسابقه«رویش» به زودی روی آنتن شبکه هفت سیما «موتورجستجو» به رفتار حرفه ای می پردازد بیماری های ستون فقرات موضوع امروز«دکتر سلام» بررسی نقش مدارس در ارائه سبک زندگی درست در«زنان و اعتیاد» «کی میاد ستاره چینی» این هفته به چادگان می رود چتر نجات شبکه آموزش برای مقابله با خطراتی که مردم را تهدید می‌کند! بررسی مزایا و معایب کشیدن دندان عقل در«دکتر سلام» بازیگر فوق لیسانسه ها مهمان «صبحی دیگر» می شود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها