«محمد سریر» موسیقی و چالش‌های آن را بررسی می‌کند(چهارشنبه29 آذر)

altبا حضور در برنامه تلویزیونی «دستان»

«محمد سریر» موسیقی و چالش‌های آن را بررسی می‌کند

 

«محمد سریر» رئیس هیئت مدیره خانه موسیقی با بررسی کردن وضعیت موسیقی کشور در برنامه این هفته «دستان» که از شبکه آموزش پخش می‌شود حضور می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش، «محمد سریر» رئیس هیئت مدیره خانه موسیقی و آهنگساز پیشکسوت کشورمان در برنامه این هفته «دستان» که جمعه از شبکه آموزش پخش می‌شود حضور می‌یابد.

 

این آهنگساز پیشکسوت کشورمان با بررسی آثار مشترکش با زنده‌یاد «محمد نوری»، به بررسی وضعیت موسیقی و چالش‌های پیش‌روی آن خواهد پرداخت.

 

«محمد سریر» دارای مدرک تحصیلی کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه تهران و دکتری اقتصاد از دانشگاه وین است. وی علاوه بر این، در زمینهٔ موسیقی، در سال 1343 از هنرستان عالی موسیقی فارغ‌التحصیل شده و در سال 1351 در دوره کارشناسی رشته موسیقی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران پذیرفته شد. همچنین لیسانس و فوق لیسانس آهنگسازی را از آکادمی موسیقی و هنرهای زیبای وین به‌ترتیب در سال 1357 و 1364 دریافت کرد. محمد سریر، آهنگسازی 7 آلبوم موسیقی و تصنیف بیش از یکصد اثر آوازی و موسیقی متن فیلم و سریال‌های تلویزیونی را بر عهده داشته ‌است سریر هم اکنون رئیس هیئت مدیره خانه موسیقی ایران است.[

 

برنامه موسیقی «دستان» به تهیه‌کنندگی «سیدمحمد مناجاتی» و کارگردانی «اسدالله ایمن» و با اجرا و کارشناسی «سید ‌عباس سجادی» جمعه هر هفته‌ ساعت 20 از شبکه آموزش پخش می‌شود و بازپخش آن شنبه در ساعت 21 از شبکه آموزش به روی آنتن می‌رود.

نوشتن دیدگاه

در صورتی که هنوز عضو سایت نیستید قسمت نام را پر کنید و جهت برقراری امکان ارتباط مدیران سایت با شما قسمت آدرس پست الکترونیک را تکمیل کنید.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید